"Kalnapilio - Lietuvos krepšinio lygos (LKL)" rungtynėse penktadienį(02.05) Panevėžio "Techasas" įveikė "Šiaulių" komandą.
Panevėžiečių krepšininkų treneriui Gintarui Leonavičiui nuteikinėti kovai nereikėjo, nes "Techaso" ekipa troško revanšo už pirmajame rate Šiauliuose patirtą sutriuškinimą - 58:120. "Šios dienos pergalė nėra sensacija. Sensacija buvo mūsų pralaimėjimas Šiauliuose, už kurį visi troškome revanšo", - po pergalės svetainei bcsiauliai.lt kalbėjo "Techaso" treneris G.Leonavičius.
"Pastarųjų savaičių įvykiai rodė, kad taip turi atsitikti. Vyrai nėra mašinos, kurias būtų galima papildyti variklio alyva. Jei nėra troškimo kovoti iš vidaus, sunku ką nors pakeisti. Panevėžiečius galima tik pagirti, kad po sutriuškinimo Šiauliuose atsitiesė, rado ambicijų ir apgynė vyrišką garbę. Aišku, apmaudu pralaimėti, bet yra ir objektyvių priežasčių, dėl kurių nežaidžiame įprasto žaidimo. Nesinori teisintis traumomis, ligomis, bet aplinkiniai pavyzdžiai rodo, kad krizės yra neišvengiamos - klumpa net Eurolygos grandai. Mus, matyt, slėgė našta būti LKL turnyro lyderiu, nes mes tiek aukštai būti nepratę. Kita vertus, sezonas tik įpusėjęs, visi svarbiausi mačai dar prieš akis, todėl šis sukrėtimas turėtų būti naudingas", - po rungtynių svetainei bcsiauliai.lt kalbėjo "Šiaulių" treneris Antanas Sireika.