Visas rungtynes pirmavusios „Pieno žvaigždės“ įveikė „Nevėžį“

Autorius: Ž. Vingelis
2017-12-09

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa išvaistė beveik 20 taškų pranašumą, tačiau įsirašė šeštąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Praėjusią savaitę „Pieno žvaigždžių“ vyriausiojo trenerio poste debiutavusio Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 82:75 įveikė Kėdainių „Nevežį“.

„Tikimės, jog greitai pavyks atstatyti jo sportinę formą.“, – N. Balašovo blankų indėlį komentavo G. Petrauskas.

„Pirmąjį kėlinį žaidėme labai agresyviai, nutraukdavome varžovų derinius, – po pergalingo mačo kalbėjo G. Petrauskas. – Steponas Babrauskas rungtynių pabaigoje, kaip kapitonas vedė komandą.“

Likus kiek daugiau nei trims minutėms komandas skyrė vos du taškai (72:70), tačiau spurtą surengusios „Pieno žvaigždės“ greitai nutolo (79:72).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Trevonas Hughesas, pelnęs 17 taškų, atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs 20 naudingumo balų.

Pasvaliečių gretose Viačeslavas Bobrovas įmetė 13 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, po 11 taškų pridėjo Tomas Lekūnas, Steponas Babrauskas ir Artūrs Ausėjs (7 rez. perd.).

„Nevėžio“ ekipoje išsiskyrė Gabrielius Maldūnas, surinkęs 14 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius. Valerijus Likhodėjus (9 atk. kam.) ir Jamesas Woodardas (7 atk. kam.) pelnė po 12 taškų.

„Pirmajame kėlinyje Pasvalys mus išmušė iš vėžių.“– kalbėjo R. Cvirka.

„Šiandien rungtynes pralaimėjome pirmajame kėlinyje, – po nesėkmės teigė „Nevėžio“ strategas Ramūnas Cvirka. – Išėjome absoliučiai nesusikaupę ir darėme klaidas. Nebuvo žaidimo kokybės.“

Kėdainiečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo nei įtikinamai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių – 41 atkovotas kamuolys prieš 32.

„Pieno žvaigždės“ jau pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo net 20 taškų pranašumą (29:9). Visgi iki ilgosios pertraukos „Nevėžis“ kiek sumažino skirtumą (51:41).

Kėdainiečiams tai buvo jau šeštasis pralaimėjimas iš eilės.