„Pieno žvaigždės“ palaužė be K. Maksvyčio rungtyniavusį „Neptūną“

Autorius: E. Kirvelaitis
2018-02-03

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate ir įsitvirtino šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

Beveik visą susitikimą pirmavę Gedimino Petrausko auklėtiniai 87:83 nugalėjo be Kazio Maksvyčio rungtyniavusią Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.

Vyriausiasis uostamiesčio klubo treneris vakar neteko savo tėčio, todėl jį prie „Neptūno“ vairo pakeitė asistentas Tomas Rinkevičius.

„Labai norėjosi laimėti ir už trenerį sužaisti gerai, – po rungtynių kalbėjo klaipėdiečių gynėjas Renaldas Seibutis. – Mes su treneriu šią sunkią akimirką.“

„Pieno žvaigždžių“ ekipą į priekį vedė Viačeslavo Bobrovo ir Trevono Hugheso duetas – ukrainietis pelnė 18, o amerikietis realizavo visus 5 mestus tritaškius metimus ir surinko 16 taškų.

Jahennsas-Ley Manigatas ir Steponas Babrauskas atitinkamai pelnė po 12 ir 10 taškų.

„Neptūno“ gretose išsiskyrė 22 taškus surinkęs Renaldas Seibutis. Edgaras Želionis pridėjo 16 taškų, Tomas Delininkaitis – 11, o Brandono Fieldso sąskaitoje buvo 10 taškų.

Trimis T. Hugheso tritaškiais iš eilės rungtynes pradėjusi „Pieno žvaigždžių“ ekipa anksti išsiveržė į priekį (9:3). Sėkmingai rungtyniavę aikštės šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 4 taškų persvara (25:21). Antrojo kėlinio pabaigoje pasvaliečiai buvo padidinę persvarą iki rekordinės žymos (48:39), tačiau ketvirtį tritaškiu metimu baigęs „Neptūnas“ sumažino deficitą – 42:48.

„Mums labai reikėjo šitos pergalės, pagaliau laimėjome tokias rungtynes, – sakė „Pieno žvaigždžių“ kapitonas Steponas Babrauskas. – Nors darėme daug taktinių klaidų, tačiau esame laimingi, kad pasiekemė pergalę.“

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ apsukų nemažino ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo dviženklį pranašumą (74:64). Ketvirtajame kėlinyje susiėmęs „Neptūnas“ buvo sumažinęs atsilikimą iki minimalaus, tačiau lemiamomis akimirkomis fortūna buvo šeimininkų pusėje – 87:83.