L. Williamsas – naudingiausias savaitės žaidėjas

2018-02-05

Du Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pateko į geriausių „Betsafe–LKL“ savaitės žaidėjų penketuką, tačiau naudingiausiuoju pripažintas Lorenzo Williamsas.

Panevėžio „Lietkabelio“ gynėjas sužaidė geriausias karjeros LKL rungtynes ir padėjo „Lietkabeliui“ 94:83 įveikti „Šiaulius“.

L. Williamsas surinko 34 naudingumo balus – amerikietis pelnė 24 taškus (3/4 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

C M. Kupšas Juventus 25

Amerikietis šį sezoną vos penktą kartą surinko dviženklį taškų skaičių. L. Williamso taškų vidurkis tėra 6,4, tačiau jis vienas geriausių lygos žaidėjų pagal rezultatyvius perdavimus – 5,2 perdavimo per susitikimą yra trečias rezultatas lygoje.

Į penketuką pateko du „Žalgirio“ žaidėjai. Čempionai sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes – 118:96 pranoko Prienų–Birštono „Vytautą“, o du žaidėjai į penketuką pateko nepaisant to, kad žaidė itin trumpai.

Beno Udrihas aikštėje praleido 21 minutę ir surinko 26 naudingumo balus: pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Edgaras Ulanovas per 19 minučių surinko 25 naudingumo balus: taip pat surinko 13 taškų (5/6 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Abiem žalgiriečiams šios rungtynės buvo geriausios šį sezoną „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

Į penketuką taip pat pateko naudingiausias lygos krepšininkas Viačeslavas Bobrovas. Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ puolėjas surinko 21 naudingumo balą ir padėjo Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ pranokti Klaipėdos „Neptūną“: per 26 minutes pelnė 18 taškų (4/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Geriausias vidurio puolėjas praėjusią savaitę buvo Mindaugas Kupšas – jis per mažiau nei 21 minutę surinko 25 naudingumo balus: pelnė 18 taškų (5/7 dvitaškių, 8/8 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir išprovokavo 8 pražangas. „Juventus“ namie pralaimėjo Alytaus „Dzūkijai“.