LKL ateities taurę iškovojo „Žalgirio“ dubleriai

Autorius: E. Kirvelaitis
2018-02-18

Pirmą kartą rengiama „LKL ateities taurė“ atiteko Kauno „Žalgirio“ dublerių ekipa.

Tomo Masiulio auklėtiniai 76:68 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto–Perlo“ jaunimo komandą.

„Žalgirio–2“ komandą į priekį vedė galingą dvigubą dublį surinkęs Matas Jogėla – puolėjas pelnė 14 taškų ir atkovojo 12 atšokusių kamuolių.

Ignas Sargiūnas taip pat surinko 14 taškų, Volodymyro Markovetskio sąskaitoje buvo 13 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai, o Erikas Venskus ir Lukas Uleckas pridėjo po 10 taškų.

„Lietuvos ryto–Perlo“ ekipos neišgelbėjo ir puikiai rungtyniavęs Deividas Sirvydis – jaunasis talentas surinko 16 taškų, sugriebė 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Simas Jarumbauskas pridėjo 13, o Lukas Kvedaravičius – 11 taškų.

Rungtynes geriau pradėjo „Lietuvos ryto–Perlo“ ekipa, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 5 taškais (11:6). Visgi tada spurtą 19:3 surengę „Žalgirio“ dubleriai susikrovė dviženklį pranašumą (25:14), o po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje (25:16). Antrajame ketvirtyje kauniečiai pratęsė sėkmingą žaidimą ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau 16–os taškų persvara – 46:30.

Trečiajame kėlinyje susiėmę „Lietuvos ryto–Perlo“ krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio (49:57). Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris–2“ išlaikė turėtą persvarą ir iškovojo LKL ateities taurę – 76:68.

Šiose rungtynėse įvyko legendinių teisėjų sugrįžimas: susitikimui teisėjavo Romualdas Brazauskas, Kęstutis Pilipauskas ir Antanas Ramanauskas.