„Neptūnas“ ketvirtfinalio seriją pradėjo sunkia pergale prieš  „Pieno žvaigždes“

„Neptūnas“ ketvirtfinalio seriją pradėjo sunkia pergale prieš „Pieno žvaigždes“

Autorius: Erikas Kirvelaitis
2018-05-11

2017-2018 metų „Betsafe–LKL“ sezono atkrintamąsias varžybas pergale pradėjo Klaipėdos „Neptūno“ komanda.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 91:81 (24:28, 27:21, 22:20, 18:12) tik po atkaklios kovos įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubą.

Ketvirtfinalio serijoje „Neptūnas“ išsiveržė į priekį 1-0.

Klaipėdiečius į priekį vedė 18 taškų surinkęs Laimonas Kisielius. Renaldas Seibutis ir Edgaras Želionis atitinkamai pelnė po 15 ir 12 taškų. Jerry Johnsonas, Tomas Delininkaitis ir Brandonas Fieldsas surinko po 10 taškų.

Svečių gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs Trevonas Hughesas. Osvaldas Olisevičius surinko 15, Jahennsas Manigatas – 13, o Steponas Babrauskas pelnė 12 taškų.

Rungtynes itin rezultatyviai pradėję „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai po pirmojo kėlinio turėjo 4 taškų pranašumą (28:24). Rezultatyvus krepšinis aikštelėje vyko ir antrajame ketvirtyje, o prieš ilgąją pertrauką į priekį išsiveržė klaipėdiečiai – 51:49.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau vyko taškas į tašką ir prieš lemiamą ketvirtį trapų pranašumą turėjo aikštės šeimininkai (73:69). Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje įsibegėjęs „Neptūnas“ padidino turėtą persvarą, o po T. Delininkaičio tritaškio skirtumas pasiekė dviženklę ribą (89:79). Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir pergalę šventė klaipėdiečiai – 91:81.

Šiose rungtynėse pasvaliečiai turėjo verstis be abiejų vidurio puolėjų – Nikita Balašovo ir Liso Shoshi.

Neptūnas“: Laimonas Kisielius 18 tšk., Renaldas Seibutis 15 tšk., Edgaras Želionis 12 tšk., Jerry Johnsonas, Tomas Delininkaitis ir Brandonas Fieldsas po 10 tšk.

Pieno žvaigždžės“: Trevonas Hughesas 16 tšk., Osvaldas Olisevičius 15 tšk., Jahennsas Manigatas 13 tšk., Steponas Babrauskas 12 tšk., Viačeslavas Bobrovas (9 atk. kam.) 9 tšk.