„Nevėžyje“ – dar vienas amerikietis gynėjas

Autorius: kknevezis.lt
2018-08-30

Kėdainių „Nevėžio“ ekipos komplektacijos darbai pasiekė finišo tiesiąją. Klubas pasirašė kontraktą su 25-erių metų, 195 cm ūgio amerikiečiu, atakuojančiu gynėju Andre Deon Hollinsu.

Amerikietis reprezentacinei Kėdainių vyrų krepšinio ekipai yra pažįstamas, kadangi praėjusiame FIBA Europe Cup čempionato sezone su jo atstovaujama Kormendo „Egis“ (Vengrija) kėdainiečiams susitikti teko du kartus.

Abusyk pranašesnis buvo Kormendo „Egis“ krepšininkai. Išvykoje Kėdainių „Nevėžis“ vengrams nusileido 79:85, namuose – 81:86.

Būtent antroji šių ekipų akistata A. Hollinsui buvo viena rezultatyviausių sezone. Tąsyk žaidėjas per 30 minučių, praleistų ant parketo, pelnė 21 tašką, realizavo 3 iš 4 tritaškių, 4 iš 5 dvitaškių, 4 iš 5 baudų metimų, atkovojo 2 kamuolius ir komandos draugams perdavė 3 rezultatyvius perdavimus.

Jo naudingumo koeficientas tame mače siekė 22 balus.

Praėjusiame FIBA Europe Cup sezone, vengrų ekipos gretose, A. Hollinsas sužaidė 17 rungtynių. Ant parketo jis vidutiniškai leido po 28 minutes, rinko po 13,4 taško, atkovojo po 3,5 kamuolio ir atliko po 3,2 rezultatyvaus perdavimo.

Pajėgiausioje Vengrijos vyrų krepšinio lygoje atletas aikštėje leido po 25 minutes, metė po 10,8 taško, atkovojo po 2,4 kamuolio ir atliko po 3,1 rezultatyvaus perdavimo.

Europos krepšinyje naujasis Kėdainių „Nevėžio“ pirkinys taip pat nėra naujokas. 2015–2016 m. jis rungtyniavo Leuven „Bears“ ekipoje (Belgija), 2015–2016 m. sezone atstovavo Chorale Roanne Basket (Prancūzija).