Ž. Skučo vedamos „Pieno žvaigždės“ įrodė pranašumą prieš „Šiaulius“

2018-12-16

Solidžiai rungtynes pradėjusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-8) ekipa neatsipalaidavo iki finalinės sirenos bei „Betsafe-LKL“ čempionate šventė antrąją pergalę iš eilės. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 96:86 (30:18, 24:23, 23:19, 19:26) pranoko „Šiaulių“ (2-12) krepšininkus ir nutraukė jų dviejų pergalių seriją.

Į pergalę šeimininkus vedė tik antrąjį mačą nuo sugrįžimo į Lietuvą žaidęs Žygimantas Skučas. Debiutinėse rungtynėse prieš Prienų „Skycop“ tik 1 tašką pelnęs puolėjas šįkart įmetė 20 taškų, sugriebė 9 atšokusius kamuolius bei surinko 25 naudingumo balus.

Pasvalio ekipa pamatus pergalei padėjo jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kai surengė spurtą 11:0 bei atitrūko 33:18. Po pertraukos „Pieno žvaigždės“ nemažino apsukų ir pradėjo varžovų triuškinimą. Trečiojo ketvirčio pradžioje šeimininkai pirmavo jau 72:53.

Paskutinysis susitikimo kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu 42 proc. taiklumu (8/19) iš toli atakavę pasvaliečiai išsaugojo dviženklę persvarą ir šventė užtikrintą pergalę, leidusią turnyrinėje lentelėje pakilti į šeštąją poziciją.

„Kontroliavome rungtynes nuo pat pradžių, bet tikrai nesijautėme ramiai. „Šiauliai“ žaidžia labai laisvą krepšinį, po dviejų svarbių pergalių jie atvažiavo čia geros nuotaikos. Mums buvo svarbu nežiūrėti į turnyrinę lentelę, nes tai geresnė komanda nei rodo jos pergalių ir pralaimėjimų balansas“, – spaudos konferencijoje sakė G. Petrauskas.

„Trūko savitarpio supratimo, nesigavo sklandaus žaidimo, todėl rungtynės man buvo negražios. Mūsiškiai turėtų sužaisti, bet nesužaidė taip, kaip tikėjausi. Todėl toks ir rezultatas. Legionieriai per treniruotes lyg ir gaudosi, bet ateina rungtynės – ir vėl negerai. Ką padarysi, mūsų kantrybė nėra begalinė. Kažką darysime“, – sakė Antanas Sireika.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 20 (9 atk. kam.), Jay Threattas 16, Dagoberto Pena 14.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 22, Antanas Udras 14 (9 atk. kam.), Arminas Urbutis 12.