R. Jokubaičio karjeros mače „Žalgiris“ nesunkiai susitvarkė su „Nevėžiu“

2018-12-16

Gynyboje solidžiai rungtyniavęs Kauno „Žalgiris“ (13-1) po nesėkmės Eurolygoje reabilitavosi iškovodamas nesudėtingą pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 79:55 (18:9, 20:17, 23:10, 18:19) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ (2-12) bei pasiekė aštuntąją pergalę iš eilės.

Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose rungtyniavo 13 minučių ant parketo praleidęs Brandonas Daviesas, kurio sąskaitoje – 16 taškų ir 17 naudingumo balų.

Antras pagal rezultatyvumą buvo karjeros rungtynes žaidęs Rokas Jokubaitis, per 21 minutę pelnęs 11 taškų, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 19 naudingumo balų.

Šeimininkai prieš pat šį mačą prarado vyriausiąjį trenerį Ramūną Cvirką, kuris pareiškė norą palikti savo postą bei atsiskyrė nuo komandos. Jai šįkart vadovavo asistentas Darius Dimavičius.

Jau antrojo kėlinio pradžioje „Nevėžis“ atsiliko 11:21, o atsiplėšę svečiai nesigręžiojo atgal bei vėliau savo pranašumą tik didino. Puolime vargęs Kėdainių klubas itin kukliai atakavo krepšį ir pasipriešinti favoritams nepajėgė.

Kėdainiuose dominavusiam „Žalgiriui“ padėti vis dar negalėjo traumuoti Nate'as Woltersas ir Antanas Kavaliauskas. Negana to, antrojo kėlinio pabaigoje skausmus pajuto Paulius Jankūnas.

Neseniai dubens raumens traumą išsigydęs kapitonas sėdosi ant suolo ir daugiau į aikštelę nebesugrįžo.

„Labai smagu, kad žaidėjams, kuriems pastaruoju metu teko didelis krūvis, pavyko žaisti kiek mažiau minučių. Labai džiugu už jaunimą, kuris komandai davė gerą rezultatą. Mums labai reikėjo tokių rungtynių prieš dvigubą savaitę Eurolygoje“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Š. Jasikevičius.

„Mačiau komandos akyse norą laimėti, ugnelę ir kovą. Aišku, prieš tokią komandą laimėti yra labai sunku. Mane patenkino žaidėjų atsidavimas ir laimėtas ketvirtas kėlinys. Kitą kartą gal laimėsime du kėlinius“, – dėl pralaimėjimo nesisielojo D. Dimavičius.

Šios rungtynės buvo šventinės. Pramogine jų dalimi rūpinosi „LKL Akademija“.

„Nevėžis“: Regimantas Miniotas 9, Gabrielius Maldūnas 8, Nikita Balašovas 7.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 16, Rokas Jokubaitis 11 (6 rez. perd.), Laurynas Birutis 10.