R. Sargūno taurės turnyre triumfavo „Lietkabelis“

2017-09-15

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai jau ketvirtą kartą iš eilės triumfavo Raimundo Sargūno taurės turnyre.

Namuose žaidę panevėžiečiai 85:55 (15:11, 27:9, 22:15, 21:20) be didesnio vargo įveikė Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Kšištofas Lavrinovičius surinkęs 12 taškų, Gary Taltotas pridėjo 11 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus, Luko Aukštikalnio sąskaitoje buvo 10 taškų.

Naudingiausiu turnyro žaidėju išrinktas Darjušas Lavrinovičius pelnė 9 taškus (pusfinalyje prieš Kėdainių „Nevėžį“ įmetė 16 taškų).

„Dzūkijos“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Gediminas Navickas surinkęs 12 taškų, Gediminas Žalalis pelnė 9 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

Nors pirmąjį rungtynių ketvirtį „Lietkabelis“ laimėjo vos keturiais taškais (15:11), tačiau antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę persvarą ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo net 22 taškų persvarą (42:20).

Pirmojoje rungtynių dalyje intrigą panaikinę panevėžiečiai per likusius du kėlinius tik dar labiau padidino persvarą ir šventė lengvą pergalę (85:55).

Trečioji vieta turnyre atiteko Ventspilio „Ventspils“ klubui, kuris mažajame finale 81:80 įveikė Kėdainių „Nevėžį“.