„Lietuvos rytas“ pranoko Eurolygos komandą

2017-09-10

Vilniaus „Lietuvos rytas“ lieka nenugalėtas ikisezoniniame cikle.

„Lietuvos rytas“ žaidė pirmas rungtynes palaikomas savų žiūrovų ir 86:71 (20:12, 26:18, 24:18, 16:23) pranoko Eurolygoje žaisiantį Maskvos srtiies „Chimki“ klubą.

Rimo Kurtinaičio treniruojama komanda laimėjo ketvirtas draugiškas rungtynes iš eilės.

„Lietuvos ryto“ komandoje geriausiai žaidė naujokai: Travisas Petersonas pataikė 8 metimus iš 10 ir pelnė 21 tašką, Chrisas Krameris surinko 15 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, Robertas Carteris ir į Vilnių grįžęs Mindaugas Lukauskis pridėjo po 10 taškų.

„Chimki“ komandą į priekį vedė Jamesas Andersonas, anksčiau vilkėjęs ir Kauno „Žalgirio“ marškinėlius – 21 taškas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie jau nuo pat dvikovos pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas. Blogus varžovų perdavimus gaudžiusi ir sėkmingiau puolusi „Lietuvos ryto“ ekipa pirmąjį kėlinuką laimėjo įgydama apčiuopiamą pranašumą (20:12).

Antrame ir trečiame rungtynių kėlinuke „Lietuvos ryto“ krepšininkai ir toliau žaidė užtikrintai, o vienu metu sostinės ekipa buvo pasiekusi net 25 taškų pranašumą.

Ketvirtajame susitikimo ketvirtyje „Chimki“ dar bandė kabintis ir mažinti „Lietuvos ryto“ klubo pranašumą, tačiau vilniečiai varžovų šturmą atlaikė. Komandiniais veiksmais pagrįstas sostinės komandos puolimas bei kieta gynyba nepaliko vilčių varžovams, o kamuolys nuolat pasiekdavo laisvą komandos draugą.