12 taškų deficitą panaikinusi „Dzūkija“ įveikė „Juventus“

Autorius: Ž. Vingelis
2017-10-14

12 taškų deficitą panaikinę Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Spurtą net 20:3 surengę Nikolos Vasilevo auklėtiniai namuose 88:86 įveikė Utenos „Juventus“ komandą.

Gedimino Petrausko ekipai tai buvo jau šeštasis pralaimėjimas iš eilės.

„Tai buvo visiškai puolimo plano rungtynes, – po pergalės kalbėjo „Dzūkijos“ strategas Nikola Vasilevas. – Visgi, padarėme per daug klaidų, norėdami žaisti gerai, turėtume sumažinti klaidų skaičių.“

„Dzūkijos“ trenerių štabe debiutavo Olimpinis čempionas Valdemaras Chomičius.

„Geras jausmas, linksma, – teigė V. Chomičius. – Iš pradžių sunku suprasti žaidėjus, žaidimo stilius. Kiekviena pastaba, kurią daviau žaidėjams, buvo priimta draugiškai, be jokių ginčų.“

„Juventus“ pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje dar kartą susikrovė dviženklį pranašumą (74:62), tačiau tada į priekį šovusi „Dzūkija“ surengė spurtą 20:3 ir išsiveržė į priekį (82:77).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Alejandro Hernandezas, pelnęs 22 taškus, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 26 naudingumo balus.

„Atrodo, jog pirmus tris kėlinius neblogai žaidėme, – kalbėjo „Juventus“ vyriausiasis treneris G. Petrauskas. – Paskutinį ketvirtį pralaimėjome 12 taškų – tai ir buvo esminė rungtynių atkarpa. Manau, jog galėjome kontroliuoti rungtynes iki pat pabaigos.“

„Dzūkijos“ gretose Gediminas Navickas įmetė 17 taškų, Anatolijus Kaširovas pridėjo 12 taškų, Paulius Petrilevičius – 10.

„Juventus“ ekipoje LaRonas Dendy pelnė 19 taškų, Anthony Irelandas surinko 18 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, Jermaine‘as Flowersas pridėjo 13 taškų, Simo Buterlevičiaus sąskaitoje buvo 11 taškų.

Per kiek daugiau nei pusę antrojo kėlinio „Juventus“ susikrovė dviženklę persvarą (41:31). Visgi, tada jau „Dzūkija“ iki ilgosios pertraukos surengė spurtą 14:5 ir sumažino savąjį deficitą vos iki 1 taško (45:46).