Lietuvos krepšinio lygą sustiprina naujas partneris – lygos rėmėju tampa šalies maitinimo lyderei „Amber Food“ priklausantis 24 restoranų tinklas „Charlie pizza“.

„Vičiūnų“ įmonių grupė, su kuria „Amber Food“ bendradarbiauja strateginiais pagrindais, jau daugelį metų savo puoselėjama idėja „užkrėtė“ ir verslo partnerius – į krepšinio rėmėjų ratą įsitraukia vis daugiau verslo bendrovių.

LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas mano, kad Lietuvos maitinimo sferos lyderio atsiradimas tarp krepšinio partnerių parodo visuomenei ir krepšinio sirgaliams vieną svarbią tendenciją – partnerystė ir atsakomybė už mūsų nacionalinę sporto šaką yra svarbi tiek krepšinio profesionalams, tiek verslui, tiek visai visuomenei.

„Charlie pizza“ yra veržlių šiuolaikinių žmonių restoranas. Mūsų lankytojai patys žaidžia krepšinį, jie idėjiškai remia nacionalinį šalies sportą, todėl norime prie Lietuvos krepšinio pergalių prisidėti kartu su mūsų klientais“, – sakė restoranų tinklo vadovas Gediminas Balnis.

Bendrovė suteiks LKL materialinę paramą ir prisidės prie lygos socialinių projektų.