„Vytautas“ pagerino sezono tritaškių rekordą ir iškovojo pirmąją pergalę

Autorius: E. Kirvelaitis
2017-11-11

Iš pralaimėjimų liūno 2017-2018 metų „Betsafe–LKL“ čempionato sezone išbrido Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 101:80 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą ir pataikę net 17 tolimų metimų pagerino jiems patiems priklausiusį sezono tritaškių rekordą.

„Neįsivaizduojate, kiek laukėme šios pergalės Prienuose“, – šypsenos veide neslėpe prieniškių gynėjas Tomas Dimša.

„Vytauto“ komandą į priekį vedė trys žaidėjai – Martynas Linkevičius (4/4 trit.) pelnė 22, Justas Sinica (5/10 trit.) 21, o T. Dimša (2/2 trit.) surinko 17 taškų.

„Per pastaruosius tris mėnesius tai buvo laimingiausia mano diena“, – pirmąja pergale džiaugėsi „Vytauto“ vairininkas Virginijus Šeškus.

13 taškų pridėjo Egidijus Dimša, o Eigirdo Žukausko (3/7 trit.) sąskaitoje buvo dvigubas dublis – 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje išsiskyrė Viačeslavas Bobrovas, per 39 aikštėje praleistas minutes pelnęs 22 taškus.

Nikita Balašovas surinko dvigubą dublį – surinko 19 taškų ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių. Artūrs Ausėjs ir Steponas Babrauskas atitinkamai pelnė po 12 ir 11 taškų.

„Negaliu pasakyti, kad tragiškai gynėmės, – po mačo sakė „Pieno žvaigždžių“ strategas Rimantas Grigas. – Vis dėlto, teko pripažinti „Vytauto“ pranašumą.“

Itin galingai rungtynes pradėjęs „Vytautas“ įpusėjus antrajam kėliniui turėjo jau 20-ies taškų pranašumą (41:21). Prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai buvo pataikę jau 10 tolimų metimų ir pirmavo užtikrintai – 53:35.

Trečiajame kėlinyje žaidimas apsilygino ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė tie patys 18-a taškų (78:60). Ketvirtajame kėlinyje pasvaliečiai buvo kiek priartėję, tačiau „Vytautas“ pergalės iš rankų jau nebepaleido – 101:80.