Krepšininkams dažnai tenka stoti prieš televizijų kameras, tačiau imtis tikro vaidybos amato – ne kasdienis užsiėmimas.

Būrys „Betsafe–LKL“ žaidėjų buvo pakviesti dalyvauti vaizdo klipo filmavime ir buvo perrengti XIII-ojo amžiaus autentiškais rūbais.

Visas šis projektas skirtas Karaliaus Mindaugo taurės turnyrui. Susižavėjimo per praėjusius metus sulaukusios varžybos organizuojamos trečią kartą, finalo ketvertas šį kartą vyks vasario 17-18 d. Klaipėdoje.

Turnyro reklaminio klipo filmavime dalyvavę krepšininkai vienbalsiai tvirtino, kad sudėtingiausia – ilgas procesas kartojant dublius.

„Smagu, tik visa tai trunka labai ilgai, – sakė Arvydas Šikšnius, atstovaujantis Utenos „Juventus“ komandai. – Reikia daug stovėti nejudant. Krepšinio aikštelėje paprasčiau, nes tai darau daug metų. Jei filmuočiausi nuo antros klasės, gal lengva būtų daryti ir tai.“

Krepšininkai buvo aprengti XIII-ojo amžiaus rūbais ir ginkluote – būtent šiuo laikotarpiu gyveno pirmasis Lietuvos karalius Mindaugas, dėl kurio trofėjaus kasmet kovoja stipriausi Lietuvos krepšinio klubai.

Šio turnyro įvaizdinį klipą filmavo „Be Tabu“ kompanija, reikalavusi iš krepšininkų preciziško tikslumo – epizodai buvo kartojami po kelis, kartais – ir keliolika kartų.

„Labai įdomu pamatyti visą techniką ir veiksmą, filmavimą, – teigė Arnas Butkevičius, neseniai iš Klaipėdos „Neptūno“ persikėlęs į Vilniaus „Lietuvos rytą“. – Net neįsivaizduodavau, kiek dublių reikia nufilmuoti vienam kadrui. Dabar žinosiu, kaip kuria serialus ir filmus – tai įdomi ir nauja patirtis.“

„Sunkiausia – išstovėti penkis dublius iš eilės, – pripažino Prienų–Birštono „Vytauto“ kapitonas Eigirdas Žukauskas. – Filmuotis serialuose ar filmuose nėra taip lengva, kaip mums atrodo. Mes matome galutinį rezultatą, o iš tiesų darbo reikia įdėti gerokai daugiau nei 30 minučių.“

Reklaminį Karaliaus Mindaugo taurės turnyro klipą galėsite išvysti kitą savaitę.

Galerija: Karaliaus Mindaugo taurės įvaizdinio klipo filmavimas