Išsiskyrė amerikiečio Omaro Prewitto ir „Šiaulių“ krepšinio klubo keliai. Prieš sezono pradžią pasirašyta sutartis buvo nutraukta abipusiu susitarimu, o karjerą 200 cm ūgio puolėjas tęs Graikijoje.

Traumą išsigydžius Nickui Zeisloftui bei prisijungus įžaidėjui Damonui Lynnui, amerikiečių skaičius klube tapo per didelis, todėl buvo nuspręsta pasilikti labiau patyrusį Akeemą Wrightą, kuris įgijo puikią sportinę formą ir pastaruoju metu tapo vienu iš komandos lyderių. 

„Komandai išlipus iš ligų ir traumų liūno, turėjome priimti šį sunkų sprendimą. Dėkojame Omarui už darbą treniruotėse bei indėlį į jau iškovotas pergales ir linkime sėkmės tolesnėje jo karjeroje“, – sakė klubo direktorius Mindaugas Žukauskas.

Šiame sezone „Betsafe-LKL“ lygoje per 14 sužaistų rungtynių O.Prewittas vidutiniškai rinko po 8,5 taško, atkovodavo po 3,2 kamuolio ir atlikdavo po 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate jo statistiniai rodikliai buvo šiek tiek geresni – vidutiniškai pelnyta po 9,4 taško, atkovota po 4,6 kamuolio ir atlikta po 2 rezultatyvius perdavimus 8 žaistose rungtynėse.