Keturios Lietuvos krepšinio komandų šokėjos pradeda kovą dėl geriausiųjų vardo.

Aistruoliai nuo šiandien gali išreikšti palaikymą vienai iš keturių „Betsafe–Šokėjų kovų“ projekte dalyvaujančių komandų, o viso renginio kulminacija vyks vasario 18 d., kai po finalinės kovos paaiškės, kurios komandos šokėjos yra geriausios.

Kauno „Žalgirio“, Klaipėdos „Neptūno“, Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ komandų šokėjos dalyvauja šių metų projekte ir visos jos pasirodys per SIL–Karaliaus Mindaugo taurės varžybas.

Aistruoliai taip pat prisidės spręsdami, kuri komanda geriausia – DELFI.LT portale prasidėjo balsavimas, lemsiantis 25 proc. galutinio balo.

Kitą dalį sudarys komisija, vasario 17-18 d. per SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą iš arti stebėsianti ir vertinsianti šokėjų pasirodymus.

„Toks konkursas verčia temptis, kelti lygį ir visa tai sukels teigiamas emocijas žiūrovams“, – įsitikinusi Skaistutė Idzelevičienė, būsima viena iš komisijos narių.

Jai ir kolegoms vasario 17 d. teks vertinti pusfinalio etapo dalyves. Viename pusfinalyje akis į akį stos „Lietuvos ryto“ ir „Neptūno“ šokėjos, kitame – „Žalgirio“ ir „Lietkabelio“ palaikymo komandos. Jų dvikovos vyks per SIL–Karaliaus Mindaugo taurės pirmųjų pusfinalio rungtynių pertrauką.

Nugalėtojos iškops į finalą ir vasario 18 d. per finalinių rungtynių pertrauką išsiaiškins, kuri yra geresnė. Visas „Betsafe–Šokėjų kovas“, kaip ir SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, tiesiogiai transliuos LRT televizija.

Kuri komanda nusipelnė jūsų balso? Išreiškite savo palaikymą DELFI.LT apklausoje.