Pastaruoju metu traumų kamuojamas Utenos „Juventus“ klubas pagaliau sulaukė ir geros naujienos. Pirmadienį atlikus tyrimus nebeliko kliūčių į aikštelę sugrįžti Laurynui Samėnui.

Sudėtingą kryžminių kelio raiščių traumą 29 metų 192 cm ūgio gynėjas patyrė praėjusių metų lapkričio 8 dieną FIBA Čempionų lygos dvikovoje su Sasario „Dinamo“ komanda.

Netrukus po traumos gynėjui buvo atlikta operacija. Paprastai reabilitacija po tokios traumos užtrunka mažiausiai pusmetį, tačiau atkaklaus ir sunkaus darbo dėka vienas „Juventus“ ekipos kapitonų atsigavo gerokai sparčiau.

Tiesa, nors artimiausiu metu L. Samėno minutės aikštelėje dar bus limituojamos, jis ketvirtadienį mače su Prienų –Birštono „Vytauto“ klubu jau turėtų pasirodyti ant parketo.

Gynėjo sugrįžimas yra itin svarbus, kadangi dėl traumų rungtyniauti negali Kenny Gainesas ir Anthony Irelandas, tad gynybos grandyje didžiulis krūvis tenka Doviui Bičkauskiui ir Simui Buterlevičiui.

Tiesa, neatmetama galimybė, kad ketvirtadienį jau rungtyniaus ir A. Irelandas. L. Samėnas šį sezoną „Betsafe–LKL“ čempionate renka po 8 taškus, atkovoja po 1,8 kamuolio bei atlieka po 2,4 rezultatyvaus perdavimo.