Po labai prastos sezono pradžios Utenos „Juventus“ vyriausiojo trenerio pareigas perėmęs Žydrūnas Urbonas uteniškius treniruos ir kitą sezoną. Strategas šiame sezone pralaimėjimuose paskendusią ekipą ištraukė iš  „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės dugno ir atvedė į atkrintamąsias varžybas.

Ž.Urbonas „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo 13 pergalių ir patyrė 19 pralaimėjimų, tuo tarpu FIBA Čempionų lygoje jo auklėtiniai įsirašė 4 pergales ir patyrė 8 nesėkmes. Kone didžiausias „Juventus“ vairą perėmusio 42 metų stratego laimėjimas – patekimas į FIBA Europos taurės turnyro ketvirtfinalį. 

Ž.Urbono vadovaujami Utenos ekipos krepšininkai Čempionų lygos grupių etape finišavo šeštoje pozicijoje ir išsikovojo teisę europinį sezoną tęsti FIBA Europos taurėje. Šio turnyro aštuntfinalyje „Juventus“ krepšininkai įveikė Vengrijos čempionus Sėkešfehėrvaro „Alba“ ir patekdami į ketvirtfinalį perrašė klubo istoriją.

„Esu dėkingas klubo valdybai ir rėmėjams už išreikštą pasitikėjimą manimi. Vadinasi, praėjusiame sezone viskas nebuvo taip blogai, kaip atrodė, nors aš pats asmeniškai septinta vieta nesu patenkintas. Aišku, galima rasti pasiteisinimų, buvome traumuoti ir dėl to buvo sunku žaisti, ypač sezono pabaigoje. 

Išreikštas pasitikėjimas manimi turbūt reiškia, kad žmonės manyje mato potencialą ir dėl to man yra smagu. Kalbant apie naująjį sezoną, tai galiu pasakyti, kad mes, kaip organizacija, kartelės tikrai nenuleisime ir stengsimės ją kelti kuo aukščiau bei laikytis išsikeltų tikslų ir siekių. Norime patekti į finalinį ketvertą, o kaip ten bus – matysime“ – teigė antrąjį sezoną „Juventus“ vyr. treneriu būsiantis Ž. Urbonas.

„Dabar dar sunku kalbėti apie štabą, reikia viską peržiūrėti ir permąstyti, bet pagrinde, manau, liksime prie tų pačių žmonių. Gal tik vieną poziciją reiktų kažkiek sustiprinti, kadangi susirūpinimą išreiškė ir klubo valdyba, ypatingai dėl žaidėjų gaunamų traumų. Visa tai yra vasaros darbai, taigi dirbsime ir bandysime šią problemą likviduoti“ – su pasikeitimais trenerių štabe supažindino „Juventus“ strategas.