Kol kiti studentai ruošiasi egzaminų sesijai, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentai nuo mokslų atsipūtė unikaliai – krepšinio aikštelėje su Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkais.

LKL akademija, kurioje 12 akademikų semiasi žinių sporto vadybos, rinkodaros ir renginių organizavimo srityse, surengė draugiškas rungtynes. Tokiu būdu LKL atsidėkojo ISM universitetui už bendradarbiavimą – lyga pakvietė universiteto sporto atstovus draugiškoms rungtynėms su „Betsafe–LKL“ pusfinalyje kovojusia Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda.

Susitikimas prasidėjo neformaliu pokalbiu. Krepšininkai dalijosi mintimis apie komandos tikslus, perspektyvas ir jaunuolių galimybes tobulėti aukštesnėse lygose. Į pokalbį su susidomėjimu įsitraukė ir „Lietuvos ryto“ treneris Rimas Kurtinaitis. Vėliau studentai turėjo galimybę įsitraukti į diskusiją ir užduoti klausimus.

„Jei man 32-eji ir tik pradėjau žaisti mėgėjų lygoje, kokios mano perspektyvos?“ –  su šypsena trenerio teiravosi vienas ISM krepšininkų.

„Na, pradžiai kiekvieną dieną reiktų padaryti po 100 šuoliukų...“ – juokavo R. Kurtinaitis.

Po draugiškos diskusijos atėjo metas „bendrauti“ ir ant parketo. ISM krepšininkai draugiškas rungtynes pradėjo ypač ryžtingai ir jau per pirmąsias minutes išsiveržė į priekį.

„Studentai žaidė tikrai neblogai, – su šypsena pasakojo Martynas Echodas, – pradžioje susikrovė pranašumą, tad šiek tiek pasimetėme, bet grįžome į žaidimą.“

Po draugiškos kovos rungtynės baigėsi rezultatu 20:17 „Lietuvos ryto“ naudai.

„Tokie komandos susitikimai labai reikalingi. Manau, ir studentams tikrai patiko prieš mus žaisti. Vyravo gera nuotaika, buvo labai smagu, – dalijosi įspūdžiais M. Echodas.