Utenos „Juventus“ klubas pasiekė dar vieną tarpsezonio laimėjimą – išsaugotas komandos kapitonas Arvydas Šikšnius, kuris Utenoje lieka dar mažiausiai sezonui.

30 metų 196 cm ūgio krepšininkas Utenos klube rungtyniavo ir 2014-2015 metų sezone, kuris „Juventus klubui – ryškiausias istorijoje. Tame sezone puolėjas buvo vienas ryškiausių komandoje ir padėjo uteniškiams pirmą kartą klubo istorijoje iškovoti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalius.

Trečiąjį sezoną „Juventus“ gretose rungtyniausiantis A.Šikšnius praėjusiame sezone buvo vienas iš komandos lyderių. „Betsafe–LKL“ čempionate puolėjas vidutiniškai pelnydavo po 11,7 taško, atkovodavo 2,8 kamuolio, atlikdavo po 2,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 11,2 naudingumo balo.

Praėjusiame sezone A.Šikšniui pavyko pakartoti savo karjeros rezultatyvumo rekordą, rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ aukštaūgis surinko 25 taškus.

„Arvydas yra mūsų komandos kapitonas ir svarbiausių pergalių klubo istorijoje liudininkas, todėl, be jokios abejonės, pratęsti sutartį su šiuo krepšininku buvo vienas svarbiausių mūsų tarpsezonio tikslų. 

Esame labai laimingi, kad Arvydas ir toliau vilkės baltai raudonus „Juventus“ klubo marškinėlius. Tai yra dar viena mūsų pergalė tarpsezonio rinkoje, dėl kurios tiek klubo nariai, tiek ir komandos sirgaliai, turėtų būti labai laimingi“, – įvertino „Juventus“ kapitono išsaugojimo svarbą klubo direktorius Eimantas Skersis.

„Kol kas šios vasaros planai vyksta tiksliai pagal mūsų planą ir tikimės, kad labai netolimoje ateityje galėsime paskelbti apie dar keletą pasirašytų sutarčių“, – komentavo tarpsezonio situaciją direktorius.

Be A. Šikšniaus, sutartis su „Juventus“ klubu artėjančiam sezonui taip pat turi Kenny Gainesas, Dovis Bičkauskis, Aleksandras Zacharovas, Ugnius Nikitinas ir Karolis Guščikas.

Į pirmąją fizinio parengimo stovyklą, kuriai vadovaus naujasis klubo fizinio parengimo treneris Mindaugas Saulevičius, „Juventus“ krepšininkai rinksis rugpjūčio 15 dieną.