„Žalgiris“ antrą kartą pusfinalio serijoje sutriuškino „Neptūną“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-05-19
Antrąją pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato atkrintamųjų varžybų pusfinalyje iškovojo Kauno „Žalgirio“ komanda. Kauniečiai savų žiūrovų akivaizdoje 83:60 nesunkiai palaužė Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.

Svarstyklės. Rungtynes geriau pradėjo „Neptūnas“, kuris po pirmųjų keturių minučių pirmavo dvigubai (5:10). Tuomet sėkminga atkarpa atsakė aikštės šeimininkai ir persvėrė rezultatą savo naudai (13:10).

Leo šou. Pirmajame kėlinyje likus žaisti 3 minutes, Leo Westermannas pataikė ketvirtąjį savo tritaškį ir buvo pelnęs tiek pat taškų, kiek visa varžovų komanda (18:12).

Atitolo. Ketvirčio pabaigoje spurtavę žalgiriečiai buvo įgavę dviženklį pranašumą (24:14), tačiau jo neišlaikė – 24:16.

Nesportinė. Antrojo kėlinio viduryje nesportine pražanga buvo nubaustas „Neptūno“ komandos vidurio puolėjas Jerai Grantas. „Žalgiris“ į tai atsakė keturiais taškais vienos atakos metu (35:28).

Spurtas. Ketvirtį kauniečiai baigė spurtu 9:0 ir prieš ilgąją pertrauką 14-os taškų persvara – 48:34.

Techninė. Trečiojo kėlinio antroje pusėje techninę pražangą užsidirbo klaipėdiečių atsarginių žaidėjų suolelis. Lukas Lekavičius realizavo baudos metimą, o dvitaškį pridėjo Antanas Kavaliauskas (61:39).

Po sirenos. Trečiojo ketvirčio pabaigoje Mindaugas Girdžiūnas neleistinai stabdė Brocką Motumą, o šis realizavo baudos metimus jau pasibaigus ketvirčio laikui – 68:49.

Persvėrė. Ketvirtasis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas – „Žalgiris“ ketvirtį laimėjo 15:11 ir dar labiau padidinęs pranašumą šventė antrąją pergalę pusfinalio serijoje – 83:60.

Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas (8 atk. kam.) 14 tšk., Leo Westermannas ir Brockas Motumas po 12 tšk., Paulius Jankūnas 11 tšk., Edgaras Ulanovas 9 tšk.

Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 14 tšk., Danielis Ewingas 9 tšk.