„Lietkabelis“ pralaimėjo Permės klubui

2017-08-30

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas patyrė nesėkmę draugiškose rungtynėse. Antradienį Artūro Štalbergo auklėtiniai 63:84 (16:21, 10:17, 24:13, 13:33) nusileido Permės „Parma“ komandai.

Panevėžiečiai per pirmuosius du kėlinius vijosi varžovus – 26:38. Po didžiosios pertraukos šeimininkai perėmė iniciatyvą ir per trečiąjį ketvirtį panaikino deficitą – 50:51. Vis dėlto per paskutines 10 žaidimo minučių „Lietkabeliui“ su maža rotacija nepavyko pasipriešinti varžovams.

„Lietkabelio“ gretose nebuvo su rinktinėmis esančių Donato Tarolio, Ado Juškevičiaus ir Žanio Peinerio bei sergančio Žygimanto Skučo.

Pralaimėjusiems Lorenzo Williamsas ir Kšištofas Lavrinovičius pelnė po 14 taškų, Lukas Aukštikalnis ir Tomas Rimša pridėjo po 7.

Nugalėtojams 19 taškų įmetė Frankas Gainesas, 11 – Sergejus Čemovas.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais rugsėjo 2 dieną prieš „Šiaulius“.