Kėdainių „Nevėžio“ ekipos vidurio puolėjas, 27-erių metų, 207 cm ūgio Nikita Balašovas prisijungs prie Rusijos vyrų krepšinio rinktinės narių, tęsiančių kelionę į 2019 metų pasaulio krepšinio čempionatą.

Nors Rusijos krepšininkai pasiruošimą rudens FIBA langui pradėjo prieš tris dienas, N. Balašovas į stovyklą išskrido tik šįryt, kadangi Kėdainių „Nevėžio“ gretose per kelias pastarąsias dienas sužaidė dvejas draugiškas rungtynes su Vilniaus „Perlu“ ir Panevėžio „Lietkabeliu“.

N. Balašovas treniruočių stovykloje Novogorske (Rusija) su kitais keturiolika nacionalinės komandos narių treniruosis dar savaitę. Vėliau komanda dalyvaus draugiškame krepšinio turnyre Sankt Peterburge (Rusija), kur ir užbaigs pasiruošimą antrajam atrankos etapui į pasaulio čempionatą.

Rugsėjo 13-ąją išvykoje, Pardubicėje (Čekija), Rusijos krepšininkai susikaus su čekais, o rugsėjo 16-ąją namuose, Chimkuose (Maskvos sritis), susitiks su Bulgarijos vyrų krepšinio rinktine.

Pagal FIBA taisykles, į Kėdainių „Nevėžį“ N. Balašovas turi sugrįžti per 24 valandas nuo paskutinių jo atstovaujamos rinktinės rungtynių.