„Vytautą“ palaužęs „Lietkabelis“ tapo paskutiniuoju pusfinalio dalyviu

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-05-06
Paaiškėjo visos „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato atkrintamųjų varžybų pusfinalio poros. Paskutiniuoju stipriausiojo ketverto dalyviu tapo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse 83:67 nugalėjęs Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą.

Kova. Abi komandos rungtynes pradėjo kovingai, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje geriau sužaidęs „Lietkabelis“ buvo priekyje – 21:14.

Atitolo. Antrajame kėlinyje kiek stipriau žaidė aikštės šeimininkai, kurie į visus varžovų antpuolius rasdavo atsakymą ir laimėję ketvirtį (26:21) prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau dviženkliu skirtumu – 47:35.

Stilius. Po ilgosios pertraukos „Vytauto“ komandos žaidimas pasikeitė kardinaliai – svečiai pradėjo geriau kovoti dėl atšokusių kamuolių ir pagal šią statistinę kategoriją priartėjo prie savo varžovų (22 atk. kam. prieš 28).

Priartėjo. Geresnė gynyba ir kova po krepšiu atsispindėjo ir rezultate: trečiojo kėlinio pabaigoje prieniškiai po ilgo laiko išsiveržė į priekį (59:61), o „Lietkabelis“ tik Beno Madgeno tritaškio su sirena dėka prieš lemiamą ketvirtį išsaugojo bent minimalų pranašumą – 62:61.

Susiėmė. Ketvirtajame kėlinyje „Vytautas“ pateko į duobę, o tuo pasinaudoję panevėžiečiai surengė atkarpą 21:4 ir įgavo saugų pranašumą (83:65).

Pusfinalis. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir trečiąją pergalę serijoje šventęs „Lietkabelis“ tapo paskutiniu pusfinalio dalyviu – 83:67.

Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 13 tšk., Žygimantas Skučas 12 tšk., Benas Madgenas, Lorenzo Williamsas, Gintaras Leonavičius ir Žygimantas Janavičius po 10 tšk., Darjušas Lavrinovičius 9 tšk.

„Vytautas“: Regimantas Miniotas, Vytenis Lipkevičius, Tomas Delininkaitis ir Laurynas Birutis po 10 tšk., Vytenis Čižauskas 9 tšk., Artūras Valeika 8 tšk.