Klaipėdoje spindėjęs „Lietkabelis“ išrašė „Neptūnui“ pirmąjį pralaimėjimą

2018-09-30

Slogiu žaidimu naująjį „Betsafe-LKL“ sezoną pradėję Panevėžio „Lietkabelio“ (2-1) krepšininkai reabilitavosi ten, kur praėjusiame sezone iš rankų išleido čempionato bronzos medalius.

Panevėžio ekipa išvykoje 89:76 (22:21, 20:12, 26:22, 21:21) užtikrintai pranoko gynyboje vargusį Klaipėdos „Neptūną“ (2-1).

Į pergalę svečius vedė be klaidų iš žaidimo atakavęs ir 19 taškų surinkęs Franas Pilepičius. 13 taškų pridėjo Donatas Tarolis, 12 – Mindaugas Kupšas.

Jau pirmosiomis minutėmis uostamiestyje 12:0 spurtavusi Gintaro Kadžiulio kariauna pamatus pergalei padėjo antrajame kėlinyje, kai spurtavo 14:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai 40:31.

Po pertraukos panevėžiečiai nemažino apsukų ir nutolo 57:41, o priešnuodžių varžovų puolimui niekaip neradęs „Neptūnas“ mesti iššūkio jiems jau nesugebėjo.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas. Jo metu „Lietkabelis“ toliau išlaikė savo rankose žaidimo kontrolę ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę.

„Labai smagi pergalė, ne visada pavyksta laimėti Klaipėdoje. Nepatiko tik vaizdas rungtynių pabaigoje, nes perlaikydavome kamuolį kai paprastose situacijose varžovai dvigubindavo gynybą“, – kalbėjo G. Kadžiulis.

„Varžovai laimėjo pelnytai. Jie buvo geresni ir greičiau reagavo į situacijas. Pralaimėjome blogos gynybos dėka. Pirmoje pusėje atsilikome, antroje turėjome rizikuoti, o rizika nepasiteisino, todėl jie baudė mus lengvais taškais“, – nesėkmę aiškino K. Maksvytis.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 19, Simas Galdikas 13, Jerai Grantas 12, Paulius Dambrauskas 9.

„Lietkabelis“: Franas Pilepičius 19, Donatas Tarolis 13, Mindaugas Kupšas 12, Vytenis Lipkevičius 10.