Antrą kartą „Dzūkiją“ įveikęs „Žalgiris“ – per žingsnį nuo pusfinalio

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-05-02
Antrą pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje iškovojo Kauno „Žalgirio“ klubas. Kauniečiai išvykoje 87:74 nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ komandą.

Įtampa. Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai – įpusėjus pirmajam kėliniui švieslentėje degė lygus rezultatas (10:10).

Atkarpos. Vėliau ekipos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis. Po vienos iš jų „Dzūkija“ išsiveržė į priekį (18:12), tačiau ketvirtį geriau baigęs „Žalgiris“ po pirmųjų dešimties minučių turėjo minimalų pranašumą – 18:19.

Dviženklis. Antrajame kėlinyje Brocko Motumo vedami kauniečiai surengė dar vieną sėkmingą spurtą, po kurio pirmą kartą įgavo dviženklę persvarą (25:35).

10. „Žalgiris“ išsaugojo turėtą pranašumą ir prieš ilgąją pertrauką vis dar pirmavo dešimt taškų – 29:39.

Pabėgo. Trečiajame kėlinyje kauniečiai įjungė aukštesnę pavarą ir prieš lemiamu turėjusiu būti ketvirčiu pabėgo į priekį 17-os taškų persvara – 53:70.

2:0. Ketvirtasis kėlinys klausimų apie nugalėtoją nekėlė – „Žalgiris“ rungtynių vadžių jau nepaleido ir iškovojo antrąją pergalę ketvirtfinalio serijoje – 74:87.

Lyderis. Žalgiriečius į priekį tempė puolėjas Brockas Motumas. Australas pelnė 21 tašką, pataikydamas 7 metimus iš 10 bandymų.

Dzūkija“: Paulius Morkeliūnas ir Jamesas Gavinas po 18 tšk., Gediminas Navickas 13 tšk., Anatolijus Kaširovas 11 tšk.

Žalgiris“: Brockas Motumas 21 tšk., Lukas Lekavičius ir Renaldas Seibutis po 16 tšk., Paulius Jankūnas 14 tšk.