„Dzūkija“ po pertraukos pranoko „Žalgirį-2“ ir žais kitame KMT etape
LKL / BNS nuotr.

2018-10-16

Kendrickas Brownas buvo sunkiai sustabdomas ir atvedė Alytaus „Dzūkiją“ į antrą Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro etapą.

Alytaus „Dzūkija“ ir per atsakomąsias rungtynes vargo su Kauno „Žalgirio“ dubleriais, tačiau įrodė pranašumą po pertraukos.

„Dzūkija“ savo aikštėje 86:70 (26:17, 11:17, 27:14, 22:12) pranoko „Žalgirį-2“. Pirmos tarpusavio rungtynės prieš savaitę baigėsi 5 taškų alytiškių pergale.

Antrajame KMT etape „Dzūkija“ žais su Prienų „Skycop“, susitikimai vyks lapkritį.

„Dzūkijai“ 26 taškus pelnė K. Brownas, jis pataikė net 6 tolimus metimus iš 11.

„Dzūkija“ perėmė žaidimo kontrolę po pertraukos. Trečio kėlinio pabaigoje „Dzūkija“ pataikė tris tritaškius per tris atakas, o paskutinę kėlinio sekundę pataikė dvitaškį su varžovo pražanga.

Trečią ketvirtį dzūkai laimėjo 27:14 ir atitrūko 6 taškais. Žvelgiant į dviejų rungtynių rezultatą „Dzūkijos“ pranašumas siekė 11 taškų.

Per lemiamą atkarpą „Žalgiris-2“ intrigos nebesukūrė.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 26 taškai, Dominykas Domarkas 14 (6/9 metimų), Mindaugas Sušinskas 10, Paulius Petrilevičius 9 (11 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Arnas Adomavičius 14, Lukas Uleckas 14, Erikas Venskus 10, Rokas Jokubaitis 9.

Jaunieji žalgiriečiai itin grėsmingai pasirodė rungtynių pradžioje ir sužaidus vos 4 minutes pirmavo 15:4.

Įpusėjus susitikimui „Žalgirio-2“ komanda dar buvo priekyje 7 taškais ir to būtų pakakę bilietui į kitą etapą, tačiau po pertraukos Tomo Keršio auklėtiniai neprilygo „Betsafe–LKL“ klubui ir pasitraukė iš KMT turnyro.