N. Čanako debiutas Panevėžyje pažymėtas pergale prieš „Nevėžį“

2018-11-03

Naujojo Panevėžio „Lietkabelio“ (5-3) vyriausiojo trenerio Nenado Čanako pirmasis blynas „Betsafe-LKL“ čempionate neprisvilo. Panevėžiečiai namuose 87:66 (17:21, 27:10, 20:28, 23:7) įrodė pranašumą prieš Kėdainių „Nevėžio“ (2-7) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 17 taškų įmetęs Paulius Valinskas, 16 taškų pridėjo Jamaras Wilsonas. Pralaimėtojams 26 taškus surinko Chauncey Collinsas. 10 – Martynas Varnas, 8 – Nikita Balašovas.

Svečiai iš Kėdainių demonstravo charakterį ir po sėkmingo trečiojo kėlinio atsilikinėjo tik 59:64, tačiau lemiamame ketvirtyje dominavo „Lietkabelis“. Gerokai daugiau energijos rungtynių pabaigoje turėjusi N. Čanako kariauna spurtavo 19:5 bei nutolusi 83:64 užsitikrino pergalę.

Šeimininkai padarė kiek daugiau klaidų (17:13), tačiau itin taikliai atakavo iš toli – 8 tritaškiai iš 13 (61 proc. taikl.), o kovą dėl atšokusių kamuolių triuškinančiai laimėjo net 41:21.

„Svarbi pergalė komandai, kuri turi naują trenerį. Pasitempėme ketvirtajame kėlinyje pademonstruodami agresyvesnę gynybą. Ši komanda turi potencialo, bet turime ir laiko atlikti pokyčiams“, – sakė N. Čanakas.

„Neblogai žaidėme tris kėlinius, neleidome „Lietkabeliui“ atitrūkti. Subyrėjimas prasidėjo nuo kvailų klaidų. Taip pat, neįmanoma žaisti prieš tokią komandą, kai taip pralaimima kova dėl kamuolių“, – kalbėjo Ramūnas Cvirka.

„Lietkabelis”: Paulius Valinskas 17, Jamaras Wilsonas 16, Franas Pilepičius 13, Simas Jasaitis ir Mindaugas Kupšas po 9, Vytenis Lipkevičius 8.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 26 (6/12 trit.), Martynas Varnas 10, Nikita Balašovas 8, Regimantas Miniotas 6, Aidas Einikis 5.