„Neptūnas“ ketvirtfinalio seriją pradėjo triuškinama pergale prieš „Juventus“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-04-29
Galingai „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato atkrintamąsias varžybas pradėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipa. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 93:75 nepasigailėjo Utenos „Juventus“ krepšininkų.

Gera pradžia. Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui turėjo susikrovę dviženklį pranašumą (17:7). Antroje kėlinio dalyje „Juventus“ kiek sumažino atsilikimą, tačiau „Neptūnas“ vis dar buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje – 24:17.

Banguotas žaidimas. Antrojo kėlinio pradžioje klaipėdiečiai bandė pabėgti (37:22), tačiau tada atkarpą 0:7 laimėjo uteniškiai ir kiek priartėjo (37:29). Ketvirtį vėl geriau baigė aikštės šeimininkai, kurie ir pirmavo prieš ilgąją pertrauką – 46:31.

Lyderis. Pirmojoje rungtynių dalyje „Neptūną“ į priekį tempė Mindaugas Girdžiūnas. Klaipėdiečių gynėjas per pirmuosius du kėlinius pelnė net 18 taškų (3/4 dvit., 4/5 trit.).

Triuškinimas. Po ilgosios pertraukos „Neptūnas“ įjungė aukštesnę pavarą – aikštės šeimininkai laimėjo trečiąjį ketvirtį net 17-os taškų persvara (30:13) ir prieš ketvirtąjį kėlinį jau viskas buvo aišku – 76:44.

Formalumas. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas – nors jį laimėjo „Juventus“ (17:31), tačiau įtikinamą pergalę šventė „Neptūnas“ – 93:75.

Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 24 tšk., Laurynas Beliauskas 11 tšk., Danielis Ewingas 10 tšk., Mindaugas Kačinas (8 atk. kam.) ir Arvydas Šikšnius po 9 tšk., Chrisas Loftonas 8 tšk.

Juventus“: Jamaras Diggsas 17 tšk., Vaidotas Čepukaitis 12 tšk., Vytautas Šulskis 11 tšk., Ovidijus Galdikas 10 tšk., Gytis Sirutavičius 8 tšk.