Karjeros rungtynes „Betsafe–LKL“ sužaidęs A. Hamiltonas – savaitės MVP

2018-11-26

Utenos „Juventus“ į pergalę Alytuje vedęs Alexanderis Hamiltonas tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės krepšininku.

Amerikietis išvykos rungtynėse su „Dzūkija“ per 35 minutes pelnė 24 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Žaidėjas šiame mače gerino asmeninius savo rekordus „Betsafe–LKL“ pirmenybėse pelnydamas daugiausia taškų, atkovodamas daugiausia kamuolių, pakartojo geriausią pasiekimą rezultatyvių perdavimų kategorijoje bei surinkdamas didžiausią naudingumo balų skaičių.

Toks įžaidėjo pasirodymas leido uteniškiams per pratęsimą triumfuoti 86:75.

Kartu su A. Hamiltonu į savaitės naudingiausiųjų penketuką pateko Derrickas Waltonas Jr. (Kauno „Žalgiris“), Laimonas Kisielius (Klaipėdos „Neptūnas“), Paulius Petrilevičius (Alytaus „Dzūkija“) bei Martynas Echodas (Vilniaus „Rytas“).

D. Waltonas Jr. rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkais pelnė 25 taškus (10/10 baudų), išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 28 naudingumo balus. Geriausios amerikiečio sezono rungtynės leido žalgiriečiams išvykoje pasiekti nesunkią pergalę 109:68.

Geriausią sezono pasirodymą surengė ir L. Kisielius. Klaipėdos „Neptūno“ krašto puolėjas akistatoje su Panevėžio „Lietkabeliu“ surinko 21 tašką (6/8 dvit.) ir atkovojo 7 kamuolius, tokiu būdu surinkdamas 29 naudingumo balus. Tai buvo geriausios vilniečio rungtynės „Betsafe–LKL“ pirmenybėse nuo 2015-16 metų sezono. Toks pasirodymas pajūrio komandai išvykoje padėjo laimėti 100:76.

Kitą krašto puolėjo poziciją penketuke užima Alytaus „Dzūkijos“ aukštaūgis P. Petrilevičius. Mače su Utenos „Juventus“ jis per 24 minutes pelnė 20 taškų (8/11 dvit.), atkovojo 6 kamuolius ir išprovokavo 5 varžovų pražangas, iš viso sukaupdamas 26 naudingumo balus.

Paskutinis simbolinio geriausiųjų savaitės penketuko narys – Vilniaus „Ryto“ centras M. Echodas. Aukštaūgis susitikime su Kėdainių „Nevėžiu“ per 24 minutes įmetė 14 taškų (5/7 dvit.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus. Vilniečiai rungtynes laimėjo 100:61.