Jėgų skirtumas: „Žalgiris“ sutriuškino „Lietuvos rytą“ 30-ia taškų

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-04-22
„Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato lyderių dvikova baigėsi triuškinama Kauno „Žalgirio“ komandos pergale. Kauniečiai namuose net 90:60 sutriuškino Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą.

Nerezultatyvi pradžia. „Lietuvos rytas“ rungtynes pradėjo itin nerezultatyviai – įpusėjus pirmajam kėliniui vilniečiai buvo pelnę vos 4 taškus (10:4).

Kova. Po Pauliaus Jankūno taiklių baudos metimų pirmojo kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ kiek atitolo (17:10), o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 19:13.

Dviženklis. Antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai pratęsė sėkmingą žaidimą ir po Renaldo Seibučio dvitaškio aikštės šeimininkų persvara pasiekę dviženklę (25:15).

Spurtas. Antroje ketvirčio pusėje „Žalgiris“ surengė spurtą 14:0 ir įgavo triuškinamą pranašumą (43:22).

20. Likusioje kėlinio dalyje aikštėje vaizdas nepasikeitė ir prieš ilgąją pertrauką žalgiriečiai turėjo 20-ies taškų persvarą – 43:23.

Nedovanotinos klaidos. „Žalgiris“ varžovus baudė beveik už kiekvieną klaidą – kauniečiai po vilniečių klaidų pelnė net 31 tašką.

Dominavimas. Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ bandė priartėti ir buvo sumažinęs atsilikimą iki 12-os taškų (48:36), tačiau tada „Žalgiris“ kėlinį baigė spurtu 17:1 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo labiau nei užtikrintai – 65:37.

30. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Lukas Lekavičius pataikė abu mestus baudos metimus ir skirtumas išaugo iki 30-ies (69:39).

Formalumas. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir triuškinamą pergalę šventė „Žalgiris“ – 90:60.

Žalgiris“: Lukas Lekavičius 19 tšk., Paulius Jankūnas 12 tšk., Brockas Motumas ir Isaiah Hartensteinas po 10 tšk., Augusto Lima ir Artūras Milaknis po 8 tšk.

Lietuvos rytas“: Drew Gordonas 15 tšk., Anthony Fisheris 11 tšk., Jimmy Baronas 8 tšk.