A. Gordono akivaizdoje „Lietuvos rytas“ nepasigailėjo „Lietkabelio“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-04-20
„Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato turnyrinės lentelės kaimynų mūšis baigėsi netikėtai lengva Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos pergale. Vilniečiai savo žiūrovų akivaizdoje 92:60 nesunkiai nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.

Galingas startas. „Lietuvos rytas“ rungtynes pradėjo susikaupęs – po pirmųjų trijų minučių pirmavo „sausu“ rezultatu (9:0).

Pabėgo. Vilniečiai ir toliau apsukų nemažino bei po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų pranašumą – 24:16.

Atkarpa. Antrojo kėlinio pabaigoje „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 10:0 ir pirmą kartą įgavo 20-ies taškų persvarą (51:30).

Užtikrintai. Artūras Gudaitis pataikė dvitaškį ir prieš ilgąją pertrauką vilniečiai pirmavo labiau nei užtikrintai – 53:31.

Triuškinimas. Trečiajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ pradėjo tiesiog dominuoti – vilniečiai laimėjo ketvirtį 21:13 ir prieš paskutiniąsias dešimt minučių triuškino savo varžovus – 74:44.

Atkovoti kamuoliai. Aikštės šeimininkai užtikrintai laimėjo kovą po krepšiu. Vilniečiai sugriebė 42 atšokusius kamuolius, kai tuo tarpu „Lietkabelis“ – 32.

Pabaiga. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas – „Lietuvos rytas“ išlaikė turėtą pranašumą ir šventęs pergalę įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje – 92:60.

Lietuvos rytas“: Drew Gordonas (8 atk. kam.) 17 tšk., Clevinas Hannah 15 tšk., Artūras Gudaitis (10 atk. kam.) 13 tšk., Jimmy Baronas ir Anthony Fisheris po 11 tšk., Adamas Lapeta 8 tšk.

Lietkabelis“: Gintaras Leonavičius 11 tšk., Žygimantas Janavičius 10 tšk., Lorenzo Williamsas ir Kšištofas Lavrinovičius po 7 tšk.