Alytaus „Dzūkijoje“ rungtyniaus dar vienas artimai su NBA lyga susijęs krepšininkas.

Į „Betsafe–LKL“ čempionatą atvyksta 23 metų gynėjas Elijah Brownas – jis yra NBA trenerio Mike‘o Browno sūnus.

E. Brownas papildė „Dzūkiją“ praėjus mažiau nei parai po to, kai klubas paskelbė apie sutartį su turku Keremu Kanteriu – šis yra NBA krepšininko Eneso Kanterio brolis.

E. Brownas Alytuje pradės profesionalo karjerą. Praėjusią vasarą baigęs Oregono universitetą krepšininkas atstovavo „Golden State Warriors“ komandai NBA Vasaros lygoje.

„Ieškojome aukštesnio krepšininko, kuris žaistų ir įžaidėjo, ir atakuojančio gynėjo pozicijose, – LKL.lt sakė „Dzūkijos“ direktorius Antanas Sakavickas. – Būdamas 193 cm ūgio Elijah puikiai tiko mūsų konceptui. Pasikvietę šį krepšininką baigėme „Dzūkijos“ komplektaciją.“

Naujų žaidėjų „Dzūkija“ ieškojo, kai lapkritį išsiskyrė su aukštaūgiu Waverly Austinu, o prieš Naujuosius – su įžaidėju Kendricku Brownu.

Triskart NBA čempionu tapęs treneris M. Brownas šiuo metu dirba „Warriors“ komandoje, o būtent jai NBA Vasaros lygoje ir atstovavo E. Brownas.

Jis per 6 rungtynes žaidė po 12 minučių ir pelnydavo po 4,2 taško.

Šį sezoną jis žaidė NBA G lygoje – per 10 rungtynių rungtyniavo po beveik 15 minučių ir rinkdavo po 5,4 taško.

„Pasipildę šiais dviem žaidėjais nekeičiame tikslų – norime ne tik patekti į atkrintamąsias varžybas, bet ir užimti patogią vietą, kad išvengtume susitikimų su Kauno „Žalgiriu“ arba Vilniaus „Rytu“, – sakė A. Sakavickas.

Artimiausias rungtynes „Betsafe–LKL“ čempionate „Dzūkija“ žais vasario 3 d. namie su Kėdainių „Nevėžiu“.