Šių metų „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyras – populiariausias iš keturių iki šiol buvusių tokių renginių.

Jau dabar pasiektas visų laikų rekordas skaičiuojant parduotus bilietus iki vasario mėnesio, o nuo vasario 1 d. bilietai į šių metų turnyrą brangs.

720x720-v1

„Kidy Tour“ KMT varžybos šiemet vyks vasario 16-17 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Keturios stipriausios Lietuvos krepšinio komandos varžysis dėl pirmojo sezono trofėjaus, o krepšinio kovas iš arti stebės ir būrys žinomų žmonių.

Tribūnose krepšinio kovas ir pramoginę dalį stebės šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, komikas Paulius Ambrazevičius, laidų vedėjas Justinas Jankevičius, dainininkai Tadas Juodsnukis ir Iglė Bernotaitytė, Anžela ir Žygis Gečai bei kiti.

Šiemet bilietų į turnyrą parduota 37 proc. daugiau lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai.

Nepaisant populiarumo, bilietus į renginį iki vasario 1 d. dar galima įsigyti pigiau.

O nuo vasario 4 d. nebegalios nuolaidos į renginį. Dabar galioja 3 eurų nuolaida LKL klubų abonementų turėtojams ir TIKETA klubo nariams.

Turnyre jau sužaistos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, atsakomosios vyks vasario 12-13 d.

Po pirmųjų kovų ramiausiai gali jaustis Kauno „Žalgiris“ – jis turi 43 taškų pranašumą.

Panevėžio „Lietkabelis“ įgijo 10 taškų persvarą, Vilniaus „Rytas“ – 2 taškų, o Klaipėdos „Neptūno“ ir Prienų „Skycop“ pirmas susitikimas baigėsi lygiosiomis.

„Žalgirio“–„Šiaulių“ poros nugalėtojas pusfinalyje kovos su „Lietkabelio“–„Pieno žvaigždžių“ poros laimėtoju, o „Ryto“–„Juventus“ poros nugalėtoja varžysis su „Neptūno“–„Skycop“ laimėtoja.