„Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyro organizatoriai pristato puikią naujieną – į vasario 17 d. Vilniuje vyksiantį turnyro finalą iš šešių miestų bus galima atvykti „Karališkuoju ekspresu“.

Bendrame projekte su „Kautra“ sirgaliai kviečiami įsigyti kelionę autobusu ir bilietą į „Kidy Tour“ KMT finalo rungtynes.

„Karališkas ekspresas“ į Vilnių važiuos iš Kauno, Alytaus, Marijampolės, Druskininkų, Vilkaviškio ir Prienų. Kelionės į abi puses ir bilieto kaina į „Kidy Tour“ KMT finalo rungtynes iki vasario 4 d. sieks 13,5 eurų, vėliau – 15,5 eurų. Bilietus platina TIKETA.

„Norime prisidėti prie šios krepšinio šventės. O tikra šventė – kai tau nereikia rūpintis, kaip į ją atvykti, – sakė Mindaugas Sakalauskas, „Kautros“ marketingo vadovas. – Tiesiog sėdi į autobusą, važiuoji patogiai į rungtynes, sergi už savo komandą, o po rungtynių skanduodamas iš švęsdamas pergalę keliauji atgal.

Iš patirties su „Žalgirio“ klubu pamatėme, kad daug krepšinio fanų jau ne vienerius metus keliauja iš Alytaus, Marijampolės ar Druskininkų, neabejojame, kad gausus palaikymas į Vilnių atvyks ir iš Kauno. Juk daug smagiau keliauti su bendraminčių būriu, spėti nugalėtojus. Manau, į karališkas rungtynes reikia keliauti karališkai“.

„Kautros“ autobusai atveš sirgalius į „Siemens“ areną prieš „Kidy Tour“ KMT finalo rungtynes, autobusai išvažiuos po apdovanojimų ceremonijos.

„Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertas Vilniuje vyks vasario 16-17 d.