Įspūdingame trileryje Klaipėdoje „Žalgiris“ palaužė „Neptūną“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-04-15
Sudėtingą pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate šventė Kauno „Žalgirio“ komanda. Kauniečiai Klaipėdoje tik po įtemptos kovos 81:77 palaužė „Neptūno“ krepšininkus.

Jankūno šou. Pirmajame kėlinyje Paulius Jankūnas pelnė net 14 taškų, o jo vedamas „Žalgiris“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 16:24.

Nepabėgo. Antrajame ketvirtyje svečiai buvo padidinę atotrūkį iki 12-os taškų (26:38), tačiau tada „Neptūnas“ surengė spurtą 10:3 ir priartėjo prie savo varžovų – 36:41.

Priartėjo. Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai apsukų nesumažino ir priartėjo prie oponentų per minimalią distanciją (50:51).

11:0. Tokį spurtą trečiojo kėlinio antroje pusėje surengęs „Žalgiris“ vėl įgavo dviženklį pranašumą (50:62).

Intriga. Kėlinio pabaigoje „Neptūnas“ dar kiek sumažino atsilikimą ir viskas sprendėsi lemiamame ketvirtyje – 53:62.

Perlaužė. Ketvirtąjį kėlinį klaipėdiečiai pradėjo spurtu 10:0, po kurio persvėrė rezultatą savo naudai (63:62).

Nesportinė. Rungtynių pabaigoje likus žaisti apie minutę stabdydamas Mindaugą Girdžiūną greitoje atakoje nesportinę pražangą gavo Lukas Lekavičius. Visgi „Neptūnas“ daug naudos iš to neišpešė (72:75).

Finišas. Likusi rungtynių dalis buvo lyg finalas – klaipėdiečiai bandė kabintis, tačiau sėkmė buvo žalgiriečių rankose, kurie ir šventė sudėtingą pergalę – 77:81.

Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 21 tšk., Jerai Grantas 15 tšk., Chrisas Loftonas ir Mindaugas Kačinas po 12 tšk., Vytautas Šarakauskas 8 tšk.

Žalgiris“: Paulius Jankūnas 26 tšk., Edgaras Ulanovas 16 tšk., Augusto Lima 12 tšk.