Net 22 taškų persvarą iššvaistę „Šiaulių“ krepšininkai iškovojo antrąją iš eilės pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate. Šiauliečiai namuose 78:74 įveikė Kėdainių „Nevėžio“ komandą.

Lygi kova. Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai – įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo lygus (9:9). Vis dėlto, ketvirtį „Šiauliai“ baigė trimis tolimais metimais iš eilės ir po jo buvo priekyje – 18:16.

Amerikietiškieji kalneliai. Antrajame kėlinyje žaidimas aikštelėje nepasikeitė: rezultatas buvo lygus net keturis kartus, o ketvirtį vėl sėkmingiau baigę aikštės šeimininkai po pirmosios rungtynių dalies buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje – 35:31.

10. Trečiąjį kėlinį šiauliečiai pradėjo atkarpa 7:1 ir po jos pirmą kartą įgavo dviženklį pranašumą (42:32).

Pabėgo. Aikštės šeimininkai apsukų nemažino ir toliau – „Šiauliai“ laimėjo trečiąjį ketvirtį net 23:7 ir prieš ketvirtąjį kėlinį susikrovė triuškinamą pranašumą – 58:38.

Kontrastas. Per pirmuosius tris kėlinius „Nevėžis“ buvo atlikęs vos 9 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu „Šiaulių“ gynėjas Donatas Sabeckis savo komandos draugams asistavo 8 kartus.

Sugrįžimas. Fantastiškai ketvirtąjį kėlinį sužaidę svečiai panaikino triuškinamą deficitą ir likus žaisti pustrečios minutės turėjo vos vieno taško deficitą (67:66).

Išsigelbėjo. Rungtynių pabaigoje „Nevėžis“ ėmėsi pražangų taktikos, tačiau sėkmė šypsojosi aikštės šeimininkams, kurie iškovojo antrąją pergalę iš eilės – 78:74.

Šiauliai“: Lukas Aukštikalnis 18 tšk., Tomas Lekūnas (8 atk. kam.) ir Donatas Sabeckis (9 rez. perd.) po 11 tšk., Rytis Pipiras ir Martynas Echodas po 10 tšk., Vladislavas Koreniukas 8 tšk.

Nevėžis“: Ivanas Smiljaničius 25 tšk., Ignas Vaitkus ir Paulius Petrilevičius po 10 tšk., Jermaine'as Love'as, Karolis Petrukonis (10 atk. kam.) ir Daquinas Walkeris po 8 tšk.

Rungtynių momentas:


V.Pauliukėno komentaras:


L.Aukštikalnio komentaras:


P.Juodžio komentaras:


Rungtynių apžvalga: