Kauno „Žalgiriui“ baigus sezoną Eurolygoje, paaiškėjo, kad daugiau korekcijų „Betsafe–LKL“ čempionato tvarkaraštyje nebus. O po Kėdainių „Nevėžio“ pergalės prieš „Šiaulius“ vakar paaiškėjo visos 8 komandos, tęsiančios kovą dėl titulo atkrintamosiose varžybose.

„Žalgiris“ į čempionato kovas grįš sekmadienį Pasvalyje žaisdamas su „Pieno žvaigždėmis“ (16 val. transliacija per LKL.lt), o reguliarusis sezonas baigsis „Žalgirio“ rungtynėmis su Vilniaus „Rytu“ gegužės 12 d.

Atkrintamosios varžybos prasidės gegužės 14 d. ir kiekviena pora žais kas antrą dieną. Ketvirtfinalio serijose šį sezoną kovojama iki dviejų pergalių, o vėliausiai šis etapas baigsis gegužės 19 d.

Pagal preliminarų tvarkaraštį, pusfinaliai prasidės gegužės 21 d., o vėliausiai baigsis gegužės 26 d. Šį sezoną pusfinaliuose taip pat kovojama iki dviejų pergalių ir komandos žais kas antrą dieną.

Vis dėlto jei ketvirtfinalio serijose neprireiktų trečiųjų rungtynių, pusfinalio serijos prasidėtų anksčiau nei gegužės 21 d.

Finalo serijose šį sezoną kovojama iki trijų pergalių. Seriją dėl bronzos numatoma pradėti gegužės 28 d., o pirmosios finalo rungtynės planuojamos gegužės 29 d.

Vis dėlto jei ketvirtfinalio ir/ar pusfinalio serijose neprireiktų maksimalaus rungtynių skaičiaus, finalo serijos taip pat prasidėtų anksčiau.

Seriją dėl bronzos vėliausiai numatoma baigti birželio 6 d., o čempionas vėliausiai paaiškės birželio 7 d.