Be pasigailėjimo: „Lietuvos rytas“ 49 taškų persvara pervažiavo „Vytautą“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-04-02
Triuškinamą pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda. Vilniečiai namuose net 109:60 nepasigailėjo Prienų-Biršono „Vytauto“ krepšininkų.

Galingas startas. Rungtynes galingai pradėję vilniečiai jau įpusėjus pirmajam kėliniui susikrovė dviženklį pranašumą (21:11).

Puolimas. „Lietuvos rytas“ pratęsė puolimu grįstą krepšinį ir antroje ketvirčio pusėje bei po pirmojo kėlinio pirmavo 12 taškų persvara – 33:21.

Taškų badas. Antrajame kėlinyje vilniečiai įjungė aukštesnę pavarą ne tik puolime, bet ir gynyboje – „Vytautas“ pirmuosius taškus pelnė prabėgus net keturioms minutėms (40:23).

Triuškinimas. Adamas Lapeta pataikė dvitaškį ir kėlinį „Lietuvos rytas“ baigė spurtu 12:3, po kurio pirmavo – 62:34.

Dominavimas. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nė kiek nepasikeitė – aikštės šeimininkai pratęsė savo dominavimą, laimėjo ketvirtį 24:12 ir triuškino varžovus net 40-ies taškų skirtumu – 86:46.

Šimtas. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti dvi su puse minutės Julius Jucikas pelnė 100-ąjį „Lietuvos ryto“ tašką (101:56).

50. Clevinas Hannah smeigė du tritaškius, Rokas Giedraitis pridėjo dvitaškį ir vilniečių pranašumas peržengė 50-ies taškų ribą (109:56).

Viskas aišku. Likusi rungtynių dalis klausimų dėl nugalėtojo nekėlė – „Lietuvos rytas“ šventė triuškinamą pergalę – 109:60.

Lietuvos rytas“: Artūras Gudaitis (10/10 baud.) 22 tšk., Rokas Giedraitis ir Anthony Fisheris po 14 tšk., Clevinas Hannah 9 tšk., Tayloras Brownas 8 tšk.

Vytautas“: Domantas Šeškus 12 tšk., Artūras Valeika ir Vytenis Čižauskas po 10 tšk., Darius Gvezdauskas 9 tšk.