Šventinių rungtynių apžvalga: naujas ,,Nevėžio“ šūkis, prizų lietus Kėdainių arenoje bei šventės pratęsimas Alytuje

2017-03-27
Šeštadienį, Kėdainių arenoje, emocijų kupinose „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato rungtynėse tarp vietos „Nevėžio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“, rezultatu 90:94 (24:21, 26:27, 17:26, 23:20) pergale džiaugėsi svečių komanda. Nepaisant to, susirinkę sirgaliai iš arenos išėjo pamatę kietą kovą aikštelėje bei gavę gerų emocijų pliūpsnį šventinių rungtynių metu.

Orakulo konkursas. Pirmoji veikla, kuri pasitiko į Kėdainių areną besirenkančius žmones buvo rungtynių spėlionė. Sirgaliai noriai spėjo rezultatą ir daugelis tikėjosi „Nevėžio“ pranašumo po dviejų kėlinių. Taip ir nutiko, Kėdainių klubas po dviejų ketvirčių buvo priekyje 50:48 ir tiksliausiai atspėjęs sirgalius buvo apdovanotas skaniais „OHO“ prizais.

„OHO“ prizų lietus. Visų rungtynių minutės pertraukėlių metu sirgalius džiugino sveiki ir skanūs ,,OHO‘‘ kakaviniai javainiai, kurių buvo išdalinta daugiau nei 200 pakuočių!

Naujas „Nevėžio“ šūkis. Kėdainių klubo „Facebook“ paskyroje prieš šias rungtynes buvo paskelbtas komandos šūkio konkursas. Iš daugiau nei 50 pasiūlymų originaliausias šūkis buvo Klaido Kviklio - „Turim Love'a, turim Tonį, juos kartu sudėję Petrukonį. O Ignelis su Ivanu rengia vėl trajakų balių!“. Nugalėtojas buvo pakviestas į aikštelės vidurį paskanduoti ir apdovanotas krepšinio kamuoliu su visos komandos parašais.

Komentaras. Trumpą interviu po rungtynių davė 12 taškų pelnęs „Nevėžio“ komandos snaiperis Ignas Vaitkus. Krepšininkas teigė, jog labai jautė padidėjusias sirgalių gretas šventinių rungtynių metu: ,,Jautėsi geras palaikymas, ypač rungtynių pabaigoje tas švilpimas. Manau tokia atmosfera rungtynėse buvo pirmąkart sezone.‘‘

„LKL Akademija“. Šias rungtynes organizavo LKL specialistų atrinkti jaunieji marketingo, komunikacijos bei renginių organizavimo stažuotojai, šiuo metu dirbantys su lyga bei jos klubais. Tai jau antrosios jų organizuotos tokio tipo šventinės rungtynės Lietuvoje. Labiausiai prie šventės Kėdainiuose prisidėjo puikiai pasirodę akademikai Martynas Baranauskas, suradęs rėmėjų ir žaidimų prizų steigėjų, bei Pijus Lopata, kuris kūrė ir koordinavo rungtynių komunikaciją bei Ilona Baliūnaitė, sukūrusi rungtynių vizualinę medžiagą.

Pratęsimas Alytuje. Šventinis savaitgalis toliau tęsiasi ir persikelia į Alytų, kur šiandien Alytaus „Dzūkija“ namuose priima Kauno „Žalgirį“. Prie šių rungtynių organizavimo prisideda LKL akademijos auklėtinis Vilius Vasilius. Alytiškių laukia ypatingas komandų pristatymas tamsoje, gyvai atliekamas himnas bei didžiosios pertraukos staigmena – Eurovizijoje sužibėjusios Paulos pasirodymas. Šventės metu nebus pamiršti ir mažieji krepšinio sirgaliai, kuriems įvairias pramogas pasiūlys Nacionalinė krepšinio akademija. Taigi visi alytiškiai šiandien 19val skubėkite į areną palaikyti savo komandos ir pasidžiaugti švente.