„Lietuvos rytas“ namuose įveikė „Šiaulių“ ekipą

Autorius: M. Kerikas
2017-03-25
„Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate 20-ąją pergalę iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“. Sostinės ekipa namuose 87:63 (18:14, 18:23, 22:15, 29:11) nugalėjo „Šiaulių“ komandą.

Rungtynių pradžia: Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Lietuvos ryto“ komanda, kuri sužaidus 3 minutes pirmavo sausu rezultatu (5:0). Įpūsėjus kėliniui vilniečiai išlaikė savo pranašumą (10:6), o po pirmų 10 žaidimo minučių sostinės ekipos persvara buvo 4 taškai – 18:14.

Atsitiesė: Antrojo kėlinio pradžioje „Lietuvos rytas“ turėjo 9 taškų pranašumą (26:17), tačiau „Šiauliai“ nenuleido rankų bei likus žaisti 5 minutes iki ilgosios pertraukos netgi sugebėjo išsiveržti į priekį (29:28). Po dviejų kėlinių šiauliečiai pirmavo minimaliu skirtumu – 37:36.

Dviženkliai: Po pirmų 20 žaidimo minučių abi komandos turėjo po vieną žaidėją, kuriam pavyko įmesti dviženklį taškų skaičių. „Lietuvos ryto“ gretose tai padarė Tayloras Brownas (10 tšk.), o „Šiaulių“ ekipoje Tomas Lekūnas (11 tšk.).

Svarstyklės: Trečiame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi nuolat, o skirtumas tarp ekipų buvo ne didesnis nei 2 taškai. Likus kiek daugiau nei 1 minutei iki ketvirčio pabaigos pirmą kartą šiame kėlinyje vienos komandos pranašumas buvo didesnis nei 2 taškai (55:52), o po trijų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo jau 6 taškais – 58:52.

Atomazga: Ketvirtą kėlinį vilniečiai pradėjo spurtu 5:0 bei pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (63:52). Įpūsėjus ketvirčiui „Lietuvos rytas“ toliau pirmavo dviženkle persvara (71:61), o netrukus dar pasididino savo pranašumą (77:61). Per likusį laiką „Šiauliai“ pasivyti nesugebėjo bei „Lietuvos rytas“ iškovojo pergalę – 87:63.

„Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 15 tšk, Tayloras Brownas 13 tšk, Clevinas Hannah ir Margiris Normantas po 10 tšk, Artūras Gudaitis ir Corey Fisheris po 7 tšk.

„Šiauliai“: Tomas Lekūnas 20 tšk, Paulas Hillas 13 tšk, Martynas Echodas 9 tšk.