„Neptūnas“ kontroliniame mače sutriuškino Ukrainos klubą
„Neptūno“ nuotr.

Autorius: bcneptunas.lt
2019-08-28

Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia pasirengimą sezonui bei sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes. Uostamiesčio krepšininkai kontroliniame mače už uždarų durų 104:73 (32:20, 34:13, 16:26, 22:14) pranoko Kamianskės „Prometey“ ekipą, kuri artėjantį sezoną debiutuos aukščiausioje Ukrainos lygoje.

Naujoko Andre Williamsono vedami klaipėdiečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą – 32:20. Antrajame ketvirtyje „Neptūną“ į priekį timptelėjo keturis tolimus metimus pataikęs Aidas Einikis, o Klaipėdos ekipa į ilgąją pertrauką nusinešė 33 taškų persvarą – 66:33.

„Prometey“ krepšininkai į šturmą pakilo trečiajame ketvirtyje, kuomet spurtavo 21:0. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai kėlinį užbaigė atkarpa 16:5 bei susigrąžino solidų pranašumą – 82:59.

Klaipėdiečiai apsukų  puolime nemažino ir per lemiamas 10 minučių – pasiektas triženklis pelnytų taškų skaičius, o pergalė iškovota 104:73.

Uostamiesčio krepšininkai planuoja sužaisti dar vienas draugiškas rungtynes už uždarų durų prieš „Švyturio“ arenoje vyksiantį kasmetinį Vlado Garasto turnyrą, startuosiantį rugsėjo 7–8 dienomis.