„Lietkabelis“ pranoko Latvijos čempionus

Autorius: kklietkabelis.lt
2019-09-08

Antrąją pergalę draugiškų rungtynių cikle iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris 84:75 (14:15, 32:20, 12:26, 24:14) pranoko Latvijos čempionę Rygos VEF komandą.

Pirmoje dvikovos dalyje 15 minučių vyko apylygė kova, bet „Lietkabeliui“ pavyko atitrūkti, kai per 5 minutes sumetė 17 taškų ir įpusėjus dvikovai turėjo dviženklį pranašumą – 48:35.

Po pertraukos jau VEF rungtyniavo sklandžiau ir sugebėjo ne tik panaikinti visą turėtą deficitą, tačiau sužaidus 30 minučių ir išsiveržti į priekį – 61:60. Paskutiniajame ketvirtyje „Lietkabelis“ vėl rungtyniavo taip, kaip tai darė antrajame kėlinyje – sužaidus 5 minutes pirmavo tik 2 taškais (69:67), tačiau likusią atkarpą sužaidė rezultatyviai (pelnė 15 taškų) ir pasiekė pergalę – 84:75.

Nugalėtojams Margiris Normantas pelnė 18 taškų (4/4 tritaškiai), Željko Šakičius – 15, Martynas Sajus – 14, Tomas Lekūnas – 11 (5 atk. kam.), Kendrickas Brownas – 8, Femi Olujobi – 7 (5 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas – po 4, Tomas Dimša pridėjo 3 taškus (5 rez. perd.).

VEF klubui Lesteris Medfordas surinko 19 taškų (7 rez. perd.), Kristijanas Krajina – 16 (7 atk. kam.), Janis Blūmas – 13 (3/7 tritaškiai), Ronaldas Curry – 11, Alexanderis Madsenas – 10 taškų.