„Lietkabelis“ draugiškose rungtynėse nusileido „Avtodor“

Autorius: kklietkabelis.lt
2019-09-16

Raimundo Sargūno taurės pusfinalio rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ klubas namuose 72:86 (10:23, 16:22, 22:21, 24:20) nusileido Saratovo „Avtodor“ komandai.

„Lietkabelis“ nuo pat dvikovos pradžios atsiliko nuo varžovų ir antrojo kėlinio viduryje turėjo net 22 taškų deficitą – 12:34. Reikalai ėmė taisytis po didžiosios pertraukos, kai „Lietkabelis“ ėmė agresyviau gintis ir tai leido tirpdyti deficitą.

Įpusėjus ketvirtajam ketvirčiui panevėžiečių atsilikimas sumažėjo iki 10 taškų (63:73), o likus žaisti 3 minutes komandas skyrė vos 6 taškai – 70:76. Vis dėlto „Avtodor“ atlaikė „Lietkabelio“ šturmą ir susigrąžino dviženklį pranašumą, kuriuo ir laimėjo susitikimą.

Nugalėtojams Markelis Starksas pelnė 19 taškų (5/5 tritaškiai, 8 rez. perd.), Mouhammadou Jaiteh – 16 (8 atk. kam.), Isaiah Hicksas – 15 (5 atk. kam.), Elginas Cookas – 13 (8 atk. kam.), Rayvonte Rice’as pridėjo 12 taškų (3/5 tritaškiai).

Pralaimėjusiems Kendrickas Brownas įmetė 17 taškų (5/10 tritaškiai), Tomas Dimša – 12, Tomas Lekūnas – 10, Željko Šakičius ir Martynas Sajus – po 9, Margiris Normantas ir Femi Olujobi surinko po 5 taškus.

Antradienį mažajame finale panevėžiečiai susitiks su Uogrės „Ogre“, o „Avtodor“ dėl taurės kausis su Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“.