Pasirengimą sezonui „Neptūnas“ baigė pergale

Autorius: bcneptunas.lt
2019-09-17

Klaipėdos „Neptūnas“ draugiškame susitikime namuose už uždarų durų 89:84 (22:16, 17:23, 26:21, 24:24) įveikė „Ventspils“ krepšininkus. Tai buvo paskutinioji klaipėdiečių repeticija prieš šeštadienį „Švyturio“ arenoje startuosiantį „Betsafe–LKL“ sezoną.

Mačo pradžioje uostamiesčio krepšininkai atitrūko per 9 taškus (14:5), o pirmųjų 10 minučių turėjo 6 taškų pranašumą – 22:16.

Pirmoje susitikimo dalyje strigusi „Neptūno“ toliašaudė artilerija – 1 pataikytas tritaškis iš 8 – leido svečiams iš Latvijos prieš ilgąją pertrauką išlyginti rungtynių rezultatą – 39:39.

Geresnį pataikymą iš toli Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai pademonstravo antroje mačo pusėje, kuomet realizavo 5 tritaškius iš 10.

Gerai dėl atšokusių kamuolių kovojęs „Neptūnas“ po trijų kėlinių pirmavo 65:60. Osvaldo Olisevičiaus bei Deivido Gailiaus vedama Klaipėdos ekipa išsaugojo įgytą pranašumą bei iškovojo šeštąją pergalę per septynerias žaistas draugiškas rungtynes.

Šeštadienį „Neptūnas“ oficialiai atidarys sezoną, kuomet 17 val. namuose priims Utenos „Juventus“ krepšininkus.