Lietuvos krepšinio lyga pratęsė bendradarbiavimą su vienu iš pagrindinių savo rėmėjų – DOJUS įmonių grupe.

Lygos ir didžiausios šios grupės kompanijos „DOJUS agro“ partnerystė tęsiasi nuo 2017 metų bei  tad šalies krepšinio gerbėjams per šį laikotarpį padovanojo daugybę nepamirštamų įspūdžių.

DOJUS įmonių grupė – viena pažangiausių pažangi lietuviško kapitalo grupių, prekiaujanti žemės ūkio, miškų ir aplinkos priežiūros  technika ir išlaikanti tvirtą lyderės poziciją pagrindinių mašinų kategorijose.

„Smagu, kad su DOJUS grupe ir toliau sieksime kelti Lietuvos krepšinio lygį. Jie, kaip ir kiti mūsų partneriai, sparčiai plečiasi auga kartu su lyga, – sakė Lietuvos krepšinio lygos generalinis direktorius Romualdas Brazauskas. – Šį sezoną žadame sirgaliams pristatyti ne vieną naujovę bei neatsilikti nuo karščiausių technologijų tendencijų, o tai daryti mums pirmiausia leidžia patikimi verslo partneriai.“ 

Pratęstu bendradarbiavimu džiaugėsi ir DOJUS įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė.

„Krepšinyje, kaip ir žemės ar miškų ūkyje, aukščiausių rezultatų galime pasiekti tik turėdami tvirtą komandą užnugaryje. Mūsų veikloje, siekiame būti tuo tvirtu užnugariu savo klientams, o remdami Lietuvos krepšinio lygą, būti tvirtu užnugariu ir visiems LKL klubams. “, – sakė jis.

LKL su naujais partneriais 27-ąjį sezoną pradės rugsėjo 21 dieną Klaipėdoje, kai aikštėje susigrums „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“ ekipos.