Problemų Tauragėje turėjusi „Sintek–Dzūkija“ iškovojo sudėtingą pergalę

2019-10-08

Karaliaus Mindaugo taurės atkovotų kamuolių rekordą pakartojęs Egidijus Dimša karaliavo po tauragiškių krepšiais, tačiau Alytaus „Sintek–Dzūkijai“ taip ir nepavyko pabėgti nuo „Tauragės“ ekipos ir susikrauti komfortabilaus pranašumo.

Problemų ketvirtajame kėlinyje prisidarę alytiškiai Karaliaus Mindaugo taurės starte tik po atkaklios kovos 79:71 palaužė NKL atstovę „Tauragę“. Atsakomasis KMT pirmojo etapo mačas vyks spalio 22 dieną Alytuje.

Alytiškius į priekį šiame susitikime vedė 18 taškų surinkęs, tačiau tik 1 tritaškį iš 8 realizavęs Mindaugas Sušinskas. 12 taškų pridėjo Antonie Bowie. Tuo metu Egidijus Dimša karaliavo po krepšiais ir sugriebė net 15 kamuolių ir pridėjo 10 taškų. 15 atkovotų kamuolių yra KMT rekordas, kuris iki šiol priklausė Drew Gordonui bei Aleksandrui Zacharovui.

Tauragiškių gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs ir 7 atšokusius kamuolius sugriebęs Rytis Biliartas bei 13 taškų pridėjęs ekipos kapitonas Deividas Keburys.

Dzūkai jau pirmajame kėlinyje pademonstravo savo pajėgumą ir įpusėjus ketvirčiui jau turėjo devynių taškų persvarą – 18:9. Vis dėlto tauragiškiai atsakė į tai spurtu 10:0 ir neleido svečiams pabėgti rungtynių pradžioje.

Alytiškiai sėkmingai pradėjo ir antrąjį ketvirtį bei susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ilgosios pertraukos – 52:42.

„Tauragės“ ekipa varžovų į priekį nepaleido ir įpusėjus lemiamam ketvirčiui svečių deficitas siekė tik tris taškus po dviejų Andriaus Aleksandrovo iš eilės tritaškių (64:67).

Rungtynių pabaigoje alytiškiams vis tiek pavyko nutolti iki 8 taškų ir atsidurti kiek patogesnėje situacijoje prieš atsakomąsias rungtynes.

„Tauragės KK“: Rytis Biliartas 16 (8/12 dvit., 7 atk. kam.), Deividas Keburys 13, Andrius Aleksandrovas (2/7 trit.) ir Ernetas Serkevičius (5 kld.) po 8.

„Sintek–Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas 18 (1/8 trit.), Adrianas Bowie 12, Martynas Pocevičius ir Egidijus Dimša (15 atk. kam., 28 n.b.) po 10.