„Juventus“ su trenksmu žengė į KMT ketvirtfinalį
utenosjuventus.lt nuotr.

2019-10-29

Geležinę gynybą demonstravusi bei jos dėka viso susitikimo metu dominavusi Utenos „Juventus“ ekipa iškovojo įspūdingą pergalę bei užtikrintai pateko į Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį.

Žydrūno Urbono auklėtiniai atsakomosiose rungtynėse namuose 93:57 (28:10, 29:8, 23:24, 13:15) sutriuškino Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ bei seriją laimėjo bendru 72 taškų skirtumu.

Pirmąjį mačą Marijampolėje uteniškiai laimėjo 103:67.

Kaip ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“, taip ir „Juventus“ po pirmojo etapo pateko tiesiai į ketvirtfinalį, nes praėjusį sezoną finišavo stipriausių „Betsafe-LKL“ komandų šešete.

„Juventus“ į priekį vedė karjeros rungtynes sužaidęs Arnas Beručka, kuris per 32 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 7 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Pralaimėtojams daugiau nei trečdalį taškų (21) surinko Justinas Jogminas. Buvęs „Juventus“ žaidėjas Aurimas Kieža pelnė 13 taškų.

Galingai startavusi Utenos komanda pirmojo kėlinio pabaigoje spurtavo 17:0 ir išsiveržė į priekį 25:8. Antrajame ketvirtyje šeimininkai pridėjo du spurtus 12:0 bei įpusėjus rungtynėms pirmavo net 57:18.

18 taškų per vieną rungtynių pusę yra visų laikų KMT antirekordas.

Pirmoje mačo pusėje itin dažnai klydę marijampoliečiai po pertraukos neleido varžovams toliau didinti skirtumo, bet jo ir nesumažino. Finalinė sirena užfiksavo triuškinantį „Sūduvos-Mantingos“ pralaimėjimą.

Marijampolės klubui dėl traumų nepadėjo Jonas Zakas bei Tomas Galeckas. Gintautas Matulis tik antradienį grįžo iš Kinijoje vykusių kariškių žaidynių ir taip pat nerungtyniavo.

„Juventus“: Arnas Beručka 15 (7 atk. kam.), Bryantas Crawfordas 13, Gytis Radzevičius 12, Norbertas Giga (8 atk. kam.) ir Darius Tarvydas po 11.

„Sūduva-Mantinga“: Justinas Jogminas 21, Aurimas Kieža 13, Šarūnas Beniušis 8, Martynas Zigmantavičius ir Edvinas Jezukevičius po 6.