„Juventus“ pranoko „Sintek–Dzūkiją“ ir laimėjo penktąkart paeiliui
LKL / BNS nuotr.

2020-02-02

Karščiausia „Betsafe–LKL“ komanda Utenos „Juventus“ pratęsė pergalingą seriją namie pranokusi Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ krepšininkus.

Varžovų silpnąsias vietas išnaudojusi „Juventus“ sekmadienį namie pranoko svečius 84:71.

„Juventus“ laimėjo penktą kartą paeiliui ir jau devintą kartą per pastarąsias 10 rungtynių.

Uteniškius į pergalę vedė Norbertas Giga, surinkęs 17 taškų. Bryantas Crawfordas pelnė 16 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Vytautas Šulskis surinko taip pat 16 taškų ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, .

Utenos krepšininkai iš baudos aikštelės pelnė 50 taškų ir dominavo lyginant su „Sintek–Dzūkija“ (32 taškai), kuri prieš varžovų priekinę liniją vertėsi tik su Egidijumi Dimša, Tautvydu Lydeka ir Gediminu Žalaliu.

„Juventus“ pirmajame kėlinyje pelnė 20 taškų baudos aikštelėje, o tai leido šeimininkams pirmauti 23:11. Pirmą kėlinį šeimininkai užbaigė 11 taškų be atsako.

„Sintek–Dzūkija“ trečiajame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 7 taškų (45:52, 27-ąją min.), bet kėlinį „Juventus“ baigė 9 taškais iš eilės ir vėl grąžino saugų atstumą (61:45).

Alytaus klubą į priekį tradiciškai traukė amerikiečiai gynėjai: rezultatyviausias lygos krepšininkas Chauncey Collinsas surinko 24 taškus, Gabe‘as DeVoe surinko 17

Svečiai vertėsi be puolėjo Artūro Jomanto, besigydančio kojos traumą.

„Juventus“: Norbergas Giga 17, Bryantas Crawfordas 16, Vytautas Šulskis 16, Žygimantas Skučas 9.

„Sintek–Dzūkija“: Chauncey Collinsas 24 (13 atk. kam.), Gabe‘as DeVoe 17 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Petaras Rakičevičius 10.